AIDA64 Extreme Sürümü – AIDA64 Extreme Edition 6.00

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AIDA64 Extreme Edition  , dünya çapındaki PC meraklıları tarafından sevilen, hem donanım hem de yüklü yazılım hakkında son derece ayrıntılı bilgi sağlamakla kalmayan , aynı zamanda kullanıcıların sorunları teşhis etmesine yardımcı olan ve bilgisayarın performansını ölçmek için kriterler sunan sektör lideri bir sistem bilgi aracıdır. . AIDA64 Extreme , sınıfında rakipsiz bir donanım algılama motoruna sahiptir. Yüklü yazılımlar hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

ve hızaşırtma için teşhis fonksiyonları ve destek sunar. Sensörleri gerçek zamanlı olarak takip ettiğinden, doğru voltaj, sıcaklık ve fan hızı değerlerini toplarken, teşhis fonksiyonları donanım sorunlarını tespit etmeye ve önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, bireysel donanım bileşenlerinin veya tüm sistemin performansını ölçmek için bir kaç kriter sunar. Windows 8.1 ve Windows Server 2012 R2 dahil olmak üzere tüm 32 bit ve 64 bit Windows sürümleriyle uyumludur.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Tanılama
Donanım yapılandırması hakkında 50 sayfadan fazla bilgi ve 50 sayfadan fazla yüklü program, yazılım lisansı, güvenlik uygulaması ve Windows ayarları hakkında bilgi sağlar.

Stres testi
Sistem Stabilite Testi, bilgisayarı mutlak sınırlarına çıkarmak için 64 bitlik çok dişli stres test modülünü kullanır. Sabit disk, SSD ve OpenCL GPGPU video adaptörü stres testi de mevcuttur.

Doğruluk
Bilgisayarın içindekiler hakkında, açmaya gerek duymadan ayrıntılı bilgi sağlamak için sınıfındaki en doğru donanım algılama yeteneklerine sahiptir. Donanım algılama modülü, 176.000’den fazla girişi olan ayrıntılı bir donanım veritabanı ile güçlendirilmiştir.

Yazılım denetimi
Yüklü programlar, yazılım lisansları, güvenlik uygulamaları ve Windows ayarları hakkında 50’nin üzerinde bilgi sağlar . Başlatılan işlemler, hizmetler, DLL dosyaları, başlangıç ​​programları ve ziyaret edilen web sayfalarının listesi de mevcuttur.

Harici ekran desteği
AIDA64, bilgisayara bağlı çeşitli LCD / VFD aygıtlarında hayati sistem verilerini görüntüleyebilir. En son AIDA 64, 50’nin üzerinde LCD ve VFD ekranı destekliyor ve akıllı telefonlarda ve tabletlerde sensör değerlerinin kablosuz uzaktan izlenmesini sağlıyor.

Ölçümler
Sıcaklık, voltaj, fan hızları ve güç çekişini ölçmek için 250’nin üzerinde çeşitli sensör cihazını destekler. Ölçülen değerler Sistem Tepsisi simgeleri, OSD paneli, Masaüstü Aygıtı , Logitech G15 / G19 Oyun Klavyesi LCD ve Razer SwitchBlade LCD’de görüntülenebilir.

Not : 30 günlük deneme sürümü, sınırlı işlevsellik denemek için ücretsiz. Ayrıca , küçük ve orta ölçekli işletmeler için yönetim çözümü olan AIDA64 Business Edition’ı da indirebilirsiniz .

AIDA64 Extreme Sürümü – AIDA64 Extreme Edition 6.00 YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
trackback

[…] yılında oluşturulan ve o zamandan beri düzenli olarak güncellenen ücretsiz bir denge kontrol aracıdır . Tamamen, bilgisayarınızın kararlılığını test etmek için olanak sağlar 4 farklı […]