AIDA64 İşletme Sürümü – AIDA64 Business Edition 6.00

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AIDA64 Business Edition , kurumsal ağa bağlı Windows istemci bilgisayarlarından  çok ayrıntılı bir donanım ve yazılım envanteri toplayabilir . Komut satırı anahtarlarını desteklediği için, stok oluşturma işlemi tam otomatik hale getirilirken, PC’lerden toplanan raporlar daha fazla işlem için hazır olan biçimlerde ve bir SQL veritabanında açılmak üzere kaydedilebilir. Ağ denetimi anlık görüntüleri arasındaki çeşitli zamanlarda alınan değişiklikler, entegre değişiklik yöneticisinde izlenebilir. İstenmeyen olaylar gerçekleştiğinde ağ yöneticilerine gerçek zamanlı olarak bildirimde bulunabilir ve uzaktan izleme ve uzaktan kumanda ile PC filo yönetimini destekler. AIDA64 Business , Windows 8.1 ve Windows Server 2012 R2 dahil olmak üzere tüm 32 bit ve 64 bit Windows sürümleriyle uyumludur.

Özellikler ve Önemli Noktalar

Ağ denetimi
AIDA64 ile ağ bağlantılı bilgisayarların donanım ve yazılım bilgileri komut satırı otomasyonu ile toplanabilir. Toplanan raporlar, ağ denetim istatistiklerini ve donanım ve yazılım dağıtımına ilişkin diyagramları da oluşturabilen Yazılım Denetim Yöneticisi tarafından işlenir.

Uzaktan özellikler
Tüm bilgisayar ağının etkinliği ve durumu, Remote Monitor ile uzaktan izlenebilir. Uzaktan Kumanda uygulamasıyla , yönetimsel görevleri gerçekleştirmek ve dosyaları aktarmak için uzak bilgisayarın tüm kontrolünü ele almak da mümkündür.

Değişim Yönetimi
Uygulamanın temel bir özelliği olan Değişiklik Yöneticisi, çeşitli zamanlarda alınan ağ denetimi anlık görüntüleri arasındaki değişiklikleri algılayabilir ve listeleyebilir. AIDA 64, donanım veya yazılım değişiklikleri meydana gelirse veya sorunlar veya sorunlar ortaya çıkarsa gerçek zamanlı olarak uyarı bildirimleri gönderebilir.

Tanılama
Donanım yapılandırması hakkında 50 sayfadan fazla bilgi ve 50 sayfadan fazla yüklü program, yazılım lisansı, güvenlik uygulaması ve Windows ayarları sunar.

Stres testi
Sistem Stabilite Testi, bilgisayarı mutlak sınırlarına çıkarmak için 64 bitlik çok parçalı stres testi modülü kullanır. Sabit disk, SSD ve OpenCL GPGPU video adaptörü stres testi de mevcuttur.

doğruluk
Bilgisayarın içindekiler hakkında açmaya gerek kalmadan ayrıntılı bilgi sağlamak için sınıfındaki en doğru donanım algılama yeteneklerine sahiptir. Donanım algılama modülü, 176.000’den fazla girişi olan ayrıntılı bir donanım veritabanı ile güçlendirilmiştir.

Not : 30 günlük deneme sürümü, sınırlı işlevsellik denemek için ücretsiz. Ayrıca , endüstri lideri bir sistem bilgi aracı olan AIDA64 Extreme Edition’ı da indirebilirsiniz .

AIDA64 İşletme Sürümü – AIDA64 Business Edition 6.00 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir