ALFTP 5.20.0.4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ALFTP kullanıcı dostu bir FTP istemcisi ve sunucusudur. Kullanışlı ALFTP İstemcisi ve Sunucu Gezgini, Windows Gezgini’nde olduğu gibi dosyalara göz atmanıza veya sürüklemenize ve bırakmanıza olanak tanır. Kuyrukları aktarma dosya yönetimini kolaylaştırır. Dosyaları en kolay FTP sunucusuyla 10 saniyeden daha kısa sürede arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Sadece aç ve birkaç tercih belirle. Bozuk transferleri devam ettirin, sunuculardaki Doğrudan Düzenleme, Site Haritası üzerinden hızlıca bağlanın veya doğrudan FTP komutları gönderin. ALFTP, daha ileri düzey kullanıcılar için tam bir özellik sunmaya devam ederken maksimum kolaylık için tasarlanmıştır.

ALFTP kullanımı kolay, ücretsiz bir ftp programıdır. Sürükle-bırak yöntemini desteklemektedir. Dosyaları indirmeden ftp sunucusu üzerinde düzenleme yapmanıza izin verir. Transfer kısmı da gayet başarılı olan bu program kullanmaya değer

Bu yükleme% 100 virüs temizliğidir. 26 farklı antivirüs ve anti-malware programı ile test edildi ve zamanın % 100’ü temizdi . Virüs testi sonuçları için ALFTP ana sayfasının tamamını görüntüleyin .

Test edilen dosya: ALFTP.exe.

İpucu: Bu dosyayı indirirken sorun yaşıyorsanız, lütfen indirme yöneticilerini kullandığınız ALFTP’ye devre dışı bırakın.

Bir 404 Dosya Bulunamadı hatası alıyorsanız, bu, yayıncının dosyayı çevrimdışı duruma getirdiği ve ALFTP için bizimle bağlantılarını güncellemediği anlamına gelir. Lütfen eksik bir dosya olması durumunda bize bir not bırakın.

ALFTP indirmesini yükleme:

ESTsoft Corp, yazılımlarını Windows Yürütülebilir bir dosya olarak sunar ve bu nedenle yükleme işlemi ALFTP.exe dosyasını indirmek ve dosyayıaldıktan sonra doğrudan çalıştırmak kadar kolaydır . Internet’teki herhangi bir * dosyayı * çalıştırmadan önce virüsten koruma yazılımı kullanmanızı öneririz . Bu dosyayı barındıran şirketin güven derecesi 9/10.

ALFTP 5.20.0.4 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir