BearShareV7 – Müzik İndirme Programı

BearShareV7 – Müzik İndirme Programı

Bilgisayarınızda istediğiniz müziği dinlemek için indirmeniz ve bunun için kaliteli ve düzgün bir müzik indirme programı ihtiyacınız var ise Bearshare programı tam aradığınız programdır. Dünya üzerinde en çok kullanılan ve en kullanışlı program olarak görülen Bearshare programını kullanarak istediğiniz müziği kullanabilirsiniz. Yalnız programda son dönelerde çıkan ve Google tarafından zararlı yazılım olarak görüldüğü için indirme bağlantısı ortadan kaldırılmıştır. Başka bir sayfaya yönlendirme yapmaktadr.

Bilgisayarınız üzerinde müzik için oluşturduğunuz klasörü paylaşabilir ve diğer kullanıcılarında kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılarında paylaşım yapması ile beraber büyük bir paylaşım ağı oluşmuştur.

Diğer yandan program üzerinden diğer kullanıcılar ile bağlantı kurabilir ve müzik hakkında bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Aynı anda hem müzik dinleme hem de indirme şansı tanır.

Program kurulum adımlarında tarayıcı ana sayfa değiştirme ve ilave program ekleme gibi seçeneler sunabilir kurulum adımlarında seçerek ilerlemenizi tavsiye ederiz.BearShareV7 – Müzik İndirme Programı BENZER İÇERİKLER
BearShareV7 – Müzik İndirme Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir