Call of Duty: Mobile for PC – PC için Call Of Duty: Mobile

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Call of Duty: Mobile for PC – PC için Call Of Duty: Mobile

 

Call of Duty: Mobile , bu yıl çıkan en büyük oyunlardan biri. Ancak oyun büyümeye devam ederken, birçok oyuncu PC’de nasıl oynanacağını merak ediyor.

Kod: Mobil , yakın zamanda Gameloop’a yeniden markalanan Tencent Game Buddy kullanılarak PC’de oynatılabilir. Oyunu oynamak için başka emülatörler de kullanılabilir, ancak Gameloop’un PC’deki PUBG Mobile gibi diğer mobil oyunları oynarken iyi bir deneyim sağladığı bilinmektedir .

Call of Duty: Mobile‘ı PC’de oynamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Gameloop‘u indirin ve yükleyin. Kurulum için indirme bağlantısını burada bulabilirsiniz . Kurulum boyutu sadece yaklaşık 10 MB’dir.
  • Gameloop’u başlatın ve pencerenin solundaki listeden Oyun Merkezine gidin. Kendinizi şuna benzeyen bir ekranda bulacaksınız:

  • Call of Duty: Mobile‘i ekranda görebileceksiniz . Eğer orada değilse, oyunu aramak için pencerenin sol üstündeki arama seçeneğini kullanın.
  • Oyuna tıkladığınızda sağ alt kısımdaki “Install” seçeneğini görmelisiniz.

  • Kur seçeneğine tıkladığınızda (yaklaşık 1,2 GB) oyun indirilir ve bilgisayarınıza yüklenmeye başlar.
  • Bu yapıldıktan sonra, pencerenin solundaki listeden Oyunlarım sekmesine gidin. Oyunu başlatmak için Oynat’a tıklayın.

Oyunun kontrolleri zaten emülatörde önceden ayarlanmış olacak. Oyun başlatıldıktan sonra, pencerenin sağındaki varsayılan denetleyicileri görebilmelisiniz. Alternatif olarak, pencerenin sağındaki anahtar eşleme seçeneğine tıklayarak özel kontroller ayarlayabilirsiniz.

Call of Duty: Mobile bir emülatör kullanarak oynadığınızı tanımlar ve sizi ayrı bir eşleştirme lobisine koyar. Bir Instagram yayınında , oyunun Garena versiyonu bu eşleştirmenin nasıl çalıştığını ortaya çıkarmıştı.  Bir emülatör kullanarak oynarsanız, aynı zamanda bir emülatör kullanan oyunculara karşı koyacaksınız. Mobilde oynayan bir arkadaşınızı davet ederseniz, hem mobil hem de emülatör oyunculara sahip olan diğer takımlarla eşleştirilirsiniz. Küresel versiyon, eşleştirmenin nasıl çalıştığını açıklamamasına rağmen, aynı şeyin aynı şekilde uygulanması da muhtemel.

Güncelleme Tarihi: Kasım: 10: 05: CT: Call of Duty: Mobile’in güncellenmiş dolandırıcılık önleme sistemi, yukarıda belirtilen Gameloop dışındaki herhangi bir emülatörden oynamaktan men edilmenizi sağlayabilir.

 

Tencent, çok platformlu Call of Duty franchise’ın yeni bir üyesini tanıtıyor. Call of Duty Mobile! 2019’un en çok beklenen oyunlarından biri olan Call of Duty Mobile, özel emülatörü GameLoop oyun platformu sayesinde dünyanın dört bir yanındaki oyunculara sadece cep telefonunda değil, bilgisayarınızla da oynayın. GameLoop ile Battle Royale oyun moduna soluk veren PC için Call of Duty Mobile, aynı zamanda bilgisayarınızdaki en yoğun zorlukların sahnesini oluşturacak.

GameLoop , mobil oyunların PC üzerinden oynanmasını sağlayan bir oyun platformudur. Tencent ile ortaklığını ilan eden GameLoop, oynanabilecek tek özel oyun emülatörüdür. Windows PC için Call of Duty Mobile‘i arayın . Özel sürümü ile GameLoop akıllı telefonlardaki dar görüşü engeller, fare / klavye desteğiyle daha rahat ve daha hızlı oyun oynamanızı sağlar ve COD Mobile oyuncuları için telefonlarda hızlı şarj kaybı sorununu önler .

2K Çözünürlük Desteği

GameLoop oyun platformu, oyuncuların en yüksek grafiklere ve görsel kaliteye sahip Call of Duty Mobile oyununun keyfini çıkarmasını sağlar . Platformun 2K’a kadar çözünürlük desteği de oyun uygulaması için de geçerlidir. Oyuncular, bilgisayar oyunlarının çözünürlük avantajları ve görsel kalitesi ile oyunu oynayabilir.

Oyunda Hileye Karşı Özel Önlemler

Call of Duty Mobile for Pc için özelleştirilmiş hile karşıtı sistemi ile Tencent, oyunculara adil bir ortam yaratma konusunda tüm desteği vermektedir. Platformu ve oyunları sürekli tarayan hile karşıtı sistem, hile yapanlara bir fırsat vermez. GameLoop tarafından desteklenen hile karşıtı sistem sayesinde, FPS oyuncuları savaştan asla kopmayacak.

Fare ve Klavye ile uygulama Deneyimi keskinleştirin

Oyun tutkunları özel oyun emülatörü GameLoop ile yüksek çözünürlüğün yanı sıra, klavye ve fare desteğiyle daha kolay ve daha hızlı kontrollerin keyfini çıkarabilirler. Akıllı telefonlardan daha geniş bir ekranda oyun oynayan oyuncular daha keskin kontrollerle daha doğru hareketler yapabilirler. Ek olarak, oyuncular GameLoop oyun platformu ile “düşük pil” ve “bağlantı hatası” gibi sorunları geride bırakarak oyuna daha fazla odaklanabilirler.

GameLoop hakkında

GameLoop, 2018’de başlatılan PC’de bir oyun platformudur. Küresel pazara, oyuncuların PC’de mobil oyunlar oynamasını sağlayan bir Android emülatörü olarak girmeye başlamıştır. Şimdiye kadar, PUBG Mobile, FreeFire, Valor Arenası, Mobile Legends ve 200 tane daha dahil olmak üzere GameLoop’ta sağlanan en popüler 70 oyun var. GameLoop geliştiricileri, kendini geliştiren AOW motoruna, özel ödeme, güvenlik ve hızlandırıcı çözümüne sahip, becerikli çoklu platform oyunları, canlı, video, sesli sosyal sistem ve haber buharıyla birlikte, GameLoop hem oyunculara hem de oyuna tek elden oyun hizmeti sunmayı hedefliyor.

Oyun hakkında

Activision, Garena ve VNG’nin merakla beklenen CoDM masaüstünde dünyanın en iyisi olmak için çabalarken, ikonik çok oyunculu haritalar ile savaşın ve en sevdiğiniz modları oynayın. Call of Duty: Mobile‘in temeli heyecanlı bir oyun hikayesi ve ağ bağlantılı çok oyuncudur. CoDM yılında PC için, size genelde birçok klasik haritalar ve modlar ile kullanıcılarının karşısına çıkan Call of Duty Black Ops ve orijinal Modern Warfare serisini sundu.  Çok oyunculu sadece bir başlangıç. Gelecek aylarda, benzersiz Call of Duty Battle Royale deneyimi de dahil olmak üzere ek oyun modlarındaki güncellemeler için bizi izlemeye devam edin.

 

İndirTık

Call of Duty: Mobile for PC – PC için Call Of Duty: Mobile YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir