CamStudio 2.7 Ücretsiz Sesli Video Ekran Kayıt Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

CamStudio 2.7 Ücretsiz Sesli Video Ekran Kayıt Programı

Açık kaynak kodla geliştirilen ve geliştirilmeye devam edilen CamStudio sizlere ekran görüntüsünü sadece resim olarak değil video ve görüntülü hatta sesli olarak alma imkanı sunuyor.

Bilgisayarınızda yaptığınız herşeyi video ekran görüntüsü olarak kaydetme imkanı sunan Camstudio’nun 2.7 numaralı son versiyonunda yer alıyor. Kaydedilen videoları avi ve swf formatında alma imkanıda sunan programda sadece seçilen bölgeyi kaydetme seçim alanını değiştirme veya komple ekranı kaydetme gibi çeşitli ayarlar Region adlı menüsünde yer alıyor. Kayıt boyutlarını yüksek kaliteli HD mi yoksa normal standarttamı olması konusunda da sizlere yardımcı olan Camstudio kayıt sırasında duraklama videolara watermark yani Türkçe manası ile logo veya farklı bir resim ekleme gibi çeşitli özellikleride üzerinde barındımakta. Logo ekleme  veya video üzerine yazı yazma  işlemlerini Effects menüsü altındaki Animation kısmında yer alan caption ve watermak kısmından yapabilirsiniz.

Sonuç olarak benzer ücretli programlara göre çok daha detaylı bir ekran videosu kayıt yapma desteği sunan CamStudio ile kendi derslerinizi hazırlayabilir ekran sorunlarını video olarak kayıt yapabilir veya hayalinizdeki kayıtları yapabilirsiniz.

CamStudio 2.7 Ücretsiz Sesli Video Ekran Kayıt Programı BENZER İÇERİKLER
CamStudio 2.7 Ücretsiz Sesli Video Ekran Kayıt Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir