CCleaner v5.56 – Ücretsiz Türkçe Pc , Android , Mac Optimizasyon, Bakım ve Temizleme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

CCleaner v5.56 – Ücretsiz Türkçe Pc , Android , Mac Optimizasyon, Bakım ve Temizleme

CCleaner programı sisteminizi ilk günkü hızına ve stabiliteye getirmeye yardımcı olan Türkçe dil desteği sunan kolay, kullanışlı bir ara yüze sahip programdır. CCleaner Windows ‘un yavaşlamasından ve bilgisayarın kasma sıkıntılarından sıkılan açılış ve kapanışlarda gecikmelerden beklemelerden artık bıkmış kullanıcıların imdadına yetişip bu sorunlarından birkaç hamle ile kurtulmalarını sağlamaktadır. Bilgisayarınızda gereksiz dosya artıklarını temizleyebilen, gizliliği koruyan, bilgisayarınızın daha hızlı ve daha güvenli çalışır hale gelmesine yardımcı olan 

CClenaer programının sistem yapılandırmanız sonrası kurulacak gerekli dosyalar arasında olmasını tavsiye ediyoruz. CCleaner programı kullanmış olduğunuz tarayıcınızın geçici dosyalarını, geçmişi, çerezleri, otomatik tanımlama formlarını temizleyerek sabit diskinizde alan açılmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde gereksiz dosyaları silme işlemini yapmaktadır. CCleaner programı sistem optimizasyon ve bakım özelliğine sahip olduğu için windows kayıt defteri içerisindeki gereksiz anahtarları, bozuk anahtarları ve sorunlu anahtarları tespit ederek düzeltmelerini ve kaldırılmalarını sağlayabilmektedir. Bu işlem esnasında kayıt defterinizde sorun yaşama ile ilgili tereddüt etmemeniz ve güvenlik için işlem yapmadan önce sizi uyararak kayıt defterinizin kopyasını kaydetmenize olanak sağlamaktadır dilerseniz kayıt etmeden sorunları direkt çözmesini de isteyebilir işleme devam edebilirsiniz. 

CCleaner programının diğer güzel bir özelliği de araçlar bölümünden program ekleme ve kaldırma, sistem geri yükleme, başlangıç uygulamaları ve dosya bulucu sağlamasıdır. Bu özelliklerden başlangıç uygulamaları için istediğiniz uygulamaları başlangıçta çalıştırma veya önleme yapabilir, Program ekleme kaldırma özelliği ile istemediğiniz uygulamaları kaldırabilir, sistem geri yükleme özelliği ile sisteminizi geçmiş bir tarihe geri yükleyebilir ve dosya bulucu özelliği ile de bulmak istediğiniz bir dosyayı buradan arattırıp kolayca bulabilirsiniz. Bilgisayarında bakıma ve temizliğe, stabiliteye önem veren kullanıcıların sisteminde mutlaka kurulu olması gereken bir programdır. Programın Türkçe dil desteği sağlaması diğer benzeri olan programlara karşı kendisini bir adım öne çıkartmaktadır. İndirdiğiniz setup dosyasını kurmak için çift tıkladığınızda program Windows sürümünüzün diline göre kendisi otomatik olarak Türkçe ‘yi (Windowsunuz Türkçe ise) kendisi getirmektedir, getirmemesi durumunda kendinizde seçerek devam edebilirsiniz.
CCleaner en popüler ve en iyi ücretsiz Windows programları listesinde kategorisinde en iyiler arasındadır.

CCleaner v5.56 – Ücretsiz Türkçe Pc , Android , Mac Optimizasyon, Bakım ve Temizleme BENZER İÇERİKLER
CCleaner v5.56 – Ücretsiz Türkçe Pc , Android , Mac Optimizasyon, Bakım ve Temizleme YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir