CoffeeCup Direct FTP 6.9

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CoffeeCup Direct FTP 6.9

 

CoffeeCup Direct FTP, Dosya Transfer Protokolü (FTP) kullanımı ile çalışan bir dosya aktarma yazılımıdır. Her zaman gerekli yardımcı program olan Direct FTP ile aktardığınız dosyaları hızlıca görüntülemenizi ve düzenlemenizi sağlar.

 

CoffeeCup Direct FTP Hem güçlü hem de kullanıcı dostu olan FTP istemcisi. Dosya transferleri ve düzenlemeleri daha da kolaylaştı.

Direct FTP yalnızca bir FTP uygulaması değil çok daha fazlasıdır. Elbette, dosyaları yanıp sönme ya da bekleyemeyeceğimiz hızlarda aktarır. Aynı zamanda eksiksiz bir web tasarımı araç kutusudur. Son dakikada istediğiniz düzenlemeleri yapmak, dosyalarınızı önizlemek ve düzenlemek ve her durumda yedekleme yapmak için bu ftp aracını kullanabilirsiniz. HTML, CSS, JavaScript, PHP ve diğerleriyle çalışmanıza izin veren yerleşik bir web düzenleyicisine sahip tek FTP uygulamasıdır. Bu tür yıldız özelliklerle, paketi yönlendirmesine şaşmamalı.

Kod Tamamlama ile Dosyaları Düzenleyin

Direct FTP‘nin yerleşik kod düzenleyicisi, kod tamamlama, dil vurgulama ve eş zamanlı etiket çifti düzenlemeyi içeren faydalı özelliklerle donatılmıştır. Değişiklikler yapmak ve işiniz bittiğinde kaydetmek için dosyayı Düzenleyici bölmesine sürüklemeniz yeterlidir.

Hiçbir şey yüklemenize gerek yoktur. Dosya sunucunuzda en güncel haliyle. Uzak dosyaları düzenleme, bir dosyayı indirme, düzenleme ve sonra yeniden yükleme zorunluluğundan sizi kurtarır. Evet, küçük hataları düzeltmek artık sizi yavaşlatmayacak.

Hızlı ve güvenilir yükleme

Direct FTP kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak kullanımı kolay olması güçlü olmadığı anlamına gelmez. Tek bir tıklamayla sunucunuza bağlanın ve dosyaları sunucunuza veya bilgisayarınıza sürükleyerek Direct FTP‘yi indirin ve yükleyin.

Etkinlik Aktarma penceresiyle tüm işleme göz atın. Düzenli bir şekilde düzenlenmiş bu bölmede, dosya yüklemelerinizin ve indirmelerinizin durumuna ilişkin net bir genel bakış sağlanır, bu nedenle karmaşık FTP günlükleri geçmişte kalmıştır. İçeriğinizi tam olarak kontrol etmenizi sağlayarak dosya transferlerinizi duraklatmanıza veya iptal etmenize bile izin verir.


Yer İmlerinizi Aktarın

Henüz farkına varamayabilirsiniz, ancak yer imlerini kullanmaya başladığınızda, onlarsız nasıl geçtiğinizi merak edeceksiniz. Yer imleri, yerinizi yerel bilgisayarınızdaki, sunucunuzdaki veya her ikisindeki bir klasöre kaydetmenizi sağlar.

Evet, ikisi de. Birleşik Yer İmleri, yerel ve uzak bir klasörün konumunu kaydetmenize izin verir, ardından istediğiniz zaman ikisini de aynı anda çağırır. Bu program, dosyalarınızı ve klasörlerinizi yönetmek için harikalar yaratıyor – sadece onlara doğru tıklayın.

Direct FTP Özellikleri

  • Düzenle Sil Dosya ve klasör yüklemek ve indirmek kolaydır. Farenizi kullanarak, gitmelerini istediğiniz yere sürükleyip bırakın.
  • Yerleşik önizleme işlevi, kaydetmeden veya yüklemeden önce Web sayfanızın bir tarayıcıda nasıl göründüğünü görmenizi sağlar.
  • Metin Parçası Kütüphanesi, sık kullanılan kod parçacıklarını saklamanıza olanak tanır, böylece bunları tekrar tekrar kullanabilirsiniz.
  • SSH üzerinden SFTP, TSL üzerinden FTPS ve HTTPS dahil güvenli dosya aktarımı desteği.
  • HTML, CSS, PHP, JavaScript, ASP, Python ve daha fazlasını vurgulayan özelleştirilebilir söz dizimi.
  • Direct FTP’yi indirin ve sunucunuzdaki dosya ve klasörler için izinlerin ayarlanmasının sadece bir tık uzaklıkta olmasının keyfini sürün. Hızlı, kolay.

 

İndirTık

CoffeeCup Direct FTP 6.9 YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
trackback

[…] sürükleyip bırakarak yükleyin veya indirin. (Daha fazla güç ve esneklik için Direct FTP‘ye göz atın […]