CoffeeCup FREE FTP 6.9.2022

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

CoffeeCup FREE FTP 6.9.2022

 

CoffeeCup Ücretsiz FTP, güçlü ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır . Bir tıkla sunucunuza bağlanın ve ardından dosyaları sunucunuza veya bilgisayarınıza sürükleyip bırakarak yükleyin veya indirin. (Daha fazla güç ve esneklik için Direct FTP‘ye göz atın .)

FTP Etkinlik bölmesiyle yaptığınız her şeye göz atın. Düzenli bir şekilde düzenlenmiş olan bu pencere, dosya yükleme ve indirme durumunuzun net bir incelemesini sunar ve karmaşık FTP kayıtlarını geçmişte bıraktı. Dosya transferlerinizi duraklatmanıza veya iptal etmenize bile izin verir. Bir hata oluşursa, temiz ve okunaklı bir şekilde gösterilir. Bu, sitenizi sorunsuz ve kullanıcı dostu bir şekilde yönetme işlemini sürdürür.

Yer imleri ile Asla Yerinizi Kaybetmeyin.

Henüz farkına varamayabilirsiniz, ama kullanmaya başladığınızda, onsuz zamanın nasıl geçtiğinizi merak edeceksiniz. Yer imleri, yerinizi yerel bilgisayarınızdaki, sunucunuzdaki veya her ikisindeki bir klasöre kaydetmenizi sağlar.

Combo Bookmarks ile tanışın. Yerel ve uzak klasörleri kaydetmenize izin vermeleri dışında normal yer imleri gibi davranırlar, daha sonra her ikisini de aynı anda çağırırlar. Bu, dosyalarınızı ve klasörünüzü yönetmek için harikalar yaratıyor – sadece ftp aracına tıklayın.

Hızlı ve Verimli Dosya Transferleri.

FTP, SFTP, FTPS ve Daha FazlasıFTP, SFTP, FTPS ve Daha Fazlası: Dışarıdaki tüm farklı FTP varyasyonlarını yönetebilecek bir programa ihtiyacınız var. Ücretsiz FTP ile, artık FTP, SFTP, FTPS ve farklı şifreleme yöntemleri de dahil olmak üzere bir dizi farklı protokol arasında seçim yapabilirsiniz. Hatta HTTP bile idare edebilir.

Bir Bakışta Hayati BilgilerBir Bakışta Hayati Bilgiler: Ücretsiz FTP çalışma alanının altında kullanışlı, bilgi dolu Durum Çubuğu bulunur. Bu alan, FTP oturumunuzda neler olup bittiği hakkında yararlı bilgiler içerir. Bu, sadece birkaç dosyayı mı yoksa yüzlerce dosyayı mı yönettiğiniz konusunda sizi topun altında tutar.

Tarihsel olarak doğruTarihsel Olarak Doğru: Bu önemli dosyayı nerede sakladığınızı mı unuttunuz? Ücretsiz FTP ile dosyanızı bulun. Yerel bilgisayarınızdaki bir oturumda nereye göz attığınızı hatırlar ve açılır bir menüde izlerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Daha önce bulunduğunuz bir klasöre erişmek zahmetsizdir. Açılır menüyü tıklayın, klasörü seçin ve oradasınız.

Kolay Dosya YönetimiKolay Dosya Yönetimi: Ücretsiz FTP, tam teşekküllü yerel ve uzak dosya yönetimi sunar, böylece programın içinden tüm dosyaları ekleyebilir, taşıyabilir ve başlatabilirsiniz. Her şey beklediğiniz gibi çalışır: Başlatmak için yürütülebilir bir dosyayı çift tıklatın. Dosyaları yerel dosya tarayıcısının içine ve dışına sürükleyip bırakın, bu kadar.

Süper Basit, Süper Hızlı Yüklemeler için Coffecup ücresiz ftp indirin.

Kod TamamlamaKod Tamamlama (yalnızca tam sürüm) : Ne kadar çok yazmanız gerekiyorsa, o kadar elleriniz, bilekleriniz ve parmaklarınız yorulur. Direct FTP‘nin kod tamamlama özelliği ile klavyenizi ve ellerinizi ihtiyaç duyduğunuz kadar dinlendirin. Herhangi bir HTML etiketini veya niteliği yerleşik HTML düzenleyicide yazmaya başlayın; Direct FTP kodu otomatik olarak tamamlar.

Hızlı ve Kolay ArşivlemeQuick’n’Easy Archival: Web Sitenizi yedeklemek için hızlı bir yol mu arıyorsunuz? Bir düğmeye tıklamak nasıl ses çıkarır? ZIP Arşivi Yap özelliği otomatik olarak bir ZIP klasörü oluşturur ve yerel bilgisayarınıza kaydeder. Sunucunuzda sizin için en önemli olan dosyaları seçin ve bir düğmeyi tıklatarak sorunsuz bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

 

 

CoffeeCup FREE FTP 6.9.2022 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir