Defraggler v2.17.898 – Disk Dosya Birleştirme Programı

  • Ana Sayfa
  • Sistem
  • Defraggler v2.17.898 – Disk Dosya Birleştirme Programı

Defraggler v2.17.898 – Disk Dosya Birleştirme Programı

Defraggler v2.17.898 Piriform firması tarafından geliştirilen ücretsiz disk birleştirme ve disk temizleme programıdır. Program bu sürümünde diğer sürümlerinden farklı olarak istatisliklerle ilgili bir özellik daha eklenmiş durumdadır. Bununla birlikte artık günümüzde kullanımına başlanan normal sabit sürücülerden farklı ve daha performanslı olan SSD Disk (Katı Disk) ile uyumlu hale getirilmiştir. Ayrıca Defraggler v2.17.898 farklı programlar ile kendini ayırt eden diğer bir özelliği ise Hareket sekmesinden Klasörü birleştir seçeneği ile sadece istediğiniz klasörleri birleştirmenize olanak sağlamaktadır. Disk birleştirme işlemine başladıktan sonra anlık olarak % kaç oranda işlem yaptığını ve kalan süre tahminini de gösterebilmektedir. Program iyi optimize edildiği için sisteminizde işlem yaparken bile çalıştırıldığı takdirde kasma gibi sorunlar oluşturmuyor.

Programın exe dosyasını bir usb bellek aygıtına kopya almanız durumunda dilediğiniz taşınabilir cihazınızda kullanma imkânı sunuyor. Programın Türkçe dil desteği sunması da ayrı bir avantaj olarak bizlere gelmekte. Defraggler v2.17.898 Windows ‘un klasik disk birleştiricisinden hızlı ve istikrarlı vede ayarlarınızı bir sistem dosyasına (.ini) kaydedip dilediğinizde bunu kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Ayrıca diskinizin sıcaklığından, tampon bellek miktarına ve fiziksel olarak durumunun nasıl olduğunu da gösterebilmektedir. Bunla birlikte sürücünüzün kaça bölünmüş olduğunu ve bölümlerin sürücü harflerini de gösterebiliyor. Zamanlama özelliği ile dilediğiniz gün ve saate birleştirme işlemi yapabiliyorsunuz. Defraggler v2.17.898 programını dilerseniz her açılışta ve ya ilk açılışta çalışması üzere ayarlayabiliyorsunuz. Programda birleştirme başlattıktan sonra bilgisayarınız başında bitmesini beklemenize gerek kalmıyor, işlem bittikten sonra sisteminizi kapatması için de ayara yapılabiliyor.

Defraggler v2.17.898 Full İndirip olarak kullanmak isterseniz bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor.

Özetle sisteminizde olması gereken windows programları arasına almanızı öneriyoruz.Defraggler v2.17.898 – Disk Dosya Birleştirme Programı BENZER İÇERİKLER
Defraggler v2.17.898 – Disk Dosya Birleştirme Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir