doPDF 7.3 Ücretsiz Türkçe PDF’e Yazdırma ve PDF Oluşturma Programı

doPDF 7.3 Ücretsiz Türkçe PDF’e Yazdırma ve PDF Oluşturma Programı

Softland tarafından geliştirilen doPDF aracı sayesinde direk pdf dosyasına yazıcıdan çıktı alır gibi çıktı alabilir veya elinizdeki mevcut word, excel, powerpoint, jpg, yazı, fotoğrak resim vb. içerikleri pdf dosyası haline çevirebilirsiniz.

Softland’ın ücretli yazılımı novaPDF’e göre kısıtlı özeliklerle donatılsada doPDF, 7.3 versiyonu ile pekçok işimizi ücretsiz karşılayabilmekte. Windows Server 2000 2003 XP Vista 7 ve 8 desteği sunan program çok hızlı ve kolay bir biçimde çalışmakta. Yazdırmak istediğiniz dosyayı açın ve yazdır kısmından sadece doPDF’i yazıcı olarak seçin sonrasında nereye kayıt yapılacağını seçin ve pdf dosyanız saniyeler içerisinde hazır olsun. Veyahut direk programı çalıştırın pdf yapmak istediğiniz dosyası ve konumunu seçin pdf dosyasını yine hızlı bir şekilde hazırlansın. Tamamen Türkçe olması ile bizlere daha fazla kullanım olanağı sunan program yazdırma özeliği sunan tüm dosyaları pdf formatına çevirebileceğini iddia ediyor.

PDF dosya hazırlarken kalitesini ve yazıtiplerini gömme özelliğide bulunduran doPDF 7.3’ün destek sunduğu uzantıları listeleyecek olursak: DOC, DOCX, DJVU, XLS, XLSX, XPS, PPT, PPTX, DOT, EML, VSD, PUB, PUBX, MPP, WPD, OpenOffice, DWG, HTML, TXT, PNG, JPEG, GIF, TIFF. Oluşturduğunuz dosyaları Adobe Reader 11 ile kolaylıkla açabilir ve okuyabilirsiniz.doPDF 7.3 Ücretsiz Türkçe PDF’e Yazdırma ve PDF Oluşturma Programı BENZER İÇERİKLER
doPDF 7.3 Ücretsiz Türkçe PDF’e Yazdırma ve PDF Oluşturma Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir