DriverHub 1.1.2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DriverHub 1.1.2

Sürücü Arama ve Windows için Güncelleme Aracı.

 

DriverHub, modası geçmiş sürücüleri kontrol etmek ve bunları tek bir merkezi uygulamadan güncellemek için kullanışlı bir araçtır. Bu, sizin için sürücü güncellemeleri bularak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar ve hatta PC’nizdeki hataları düzeltebilir. DriverHub, kategori ve işletim sistemine göre sıralanan milyonlarca sürücüye erişebilir, böylece güvenilir sürücüleri dakikalar içinde kolayca bulabilir ve kurabilirsiniz. Eski sürücüler, bilgisayarınızda çökmeler, donmalar ve arızalar dahil olmak üzere bir sürü hataya neden olabilir.

DriverHub, zaman veya para kaybetmeden sisteminizin en iyi durumda kalmasını sağlar. Kullanımı kolaydır. Sürücü güncellemelerini tarayın. Sürücüleri yükleyin. Önceki sürümleri geri yükle. Sistem hatalarını düzeltin. DriverHub‘ın kolay kullanımı sayesinde yalnızca birkaç tıklamayla PC’nizin performansını en üst düzeye çıkarmak için seçilen sürücü güncellemelerini tarayabilir ve yükleyebilirsiniz. Şık, basit bir arayüze sahip ve sürücü güncellemelerini takip etmenin harika bir yoludur.

DriverHub ile güncellemek istediğiniz sürücüleri kolayca seçebilir ve gerekirse değişiklikleri atabilirsiniz. Güncellemeden önce mevcut sürücü sürümünün yedeğini tutar, böylece herhangi bir nedenden dolayı sorun yaşarsanız, sürücülerin önceki sürümlerini geri yükleyebilirsiniz. Genel olarak, DriverHub sürücü güncellemelerini yönetmek için hızlı ve kolay bir çözüm sunar, böylece sürücüleri manuel olarak güncellemek için zaman harcamanıza gerek kalmaz. Bu, her iki donanımı da düzelterek bilgisayar performansını düzeltmeye ve korumaya yardımcı olur, Yazılım sorunlarının yanı sıra, sürücülerin sürekli alaka düzeyini sağlamak. PC’nizin performansı ile ilgili problemleriniz varsa, DriverHub’ı indirin ve kendiniz deneyin.

Dünya genelinde toplanan kategorilere ve işletim sistemlerine göre sıralanmış Milyonlarca DriverHub sürücüsü , bir dakika içinde güvenilir sürücüleri bulmanızı ve yüklemenizi sağlar . DriverHub , dünya çapında birçok antivirüs yazılımı şirketi tarafından test edildi ve kod imzalama sertifikasıyla imzalandı. İçeride virüs ve trojan yok. Bilgisayarınız ve dizüstü bilgisayarınız için sürücüleri kullanmak, indirmek ve yüklemek için bir ödeme yapmanız gerekli değil çünkü DriverHub ücretsiz bir yazılımdır. DriverHub Türkçe dil desteği yanında bir çok dili de destekler.

Aşağıdaki Windows sürücülerini indirebilirsiniz:

Bluetooth cihazları

Video kartları
Kameralar ve tarayıcılar
Yazıcılar
Kart okuyucular
Kontrolörler
Yonga Setleri
Modemler
Ses kartları
Depolama
Giriş cihazları
Monitörler
Diğer cihazlar
Tüm Windows sürücüleri resmi üreticilerin web sitelerinden ve diğer güvenilir kaynaklardan toplanmıştır. Orijinal yazılım sayesinde cihaz hatalarını düzeltmenize yardımcı olacaktır. Yazılımı indirin ve keyfini çıkarın.

DriverHub hızlı bir şekilde cihazınızı eski sürücüler için tarar, ardından kurulum için mevcut en son sürümleri bulur ve görüntüler.
DriverHub ayrıca ekran ayarları, bilgisayar yönetimi, kontrol paneli, komut istemi ve daha fazlası gibi ögelere hızlı bir şekilde erişmek için çeşitli kullanışlı sistem araçlarını bir araya getirir.

DriverHub tarafından bir Shareware yazılımdır .

 

İndirTık

DriverHub 1.1.2 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir