DriverPack Solution – Otomatik Driver Güncelleme Programı (Ücretsiz)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Yeni bir bilgisayar aldığımızda veya bir bilgisayarı formatlayıp yeniden yapılandıracağımız ilk yapacaklarımız arasında driver güncellemek/yüklemek olacaktır. Bu işin ne kadar zahmetli ve uğraştırıcı birşey olduğunu eminim sizlerde biliyorsunuz.

Rus yazılımcı Artur Kuzyakov tarafından piyasaya sürülen DriverPack Solution programı ile artık driver yükleme sıkıntısı tamamen ortadan kalkıyor. Driver Booster programının en iyi alternatifi olan DriverPack Solution ücretsiz otomatik olarak bilgisayarınızdaki tüm driverları yükleyip dilerseniz güncellemesi gelenleri otomatik güncelleme yapıyor. Driver yüklemenin oluşturduğu hataları da ortadan kaldıran DriverPack programı ile Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 bilgisayarların srücülerini güncelleyebiliyorsunuz. Türkçe arayüzüe sahip olan programın kullanımıda yüklemesi kadar basit. Programın ilk çıkış amacı sistem yöneticilerinin işlerini kolaylaştırmaktı fakat arayüzü git gide basitleştikçe bilgisayara yeni başlayan birisi bile çok rahat driver güncellemelerini otomatik yapabilecek.

DriverPack Solution Kullanımı

Programı indirdiğinizde 275 KB gibi çok ufak bir boyuta sahip olduğunu göreceksiniz. Bu programı çalıştırarak kurulumu yapalım ardından karşımıza DriverPack Solution logosu gelecek. Burada driver kontrolleri için bilgisayarınız taranacak ve ardından ekranınıza hangi sürücülerin yükleneceği, hangi eski sürüm programların güncelleneceği ve nelerin tanımala yapılacağı raporu gelecektir. Burada dilerseniz Bilgisayarı otomatik olarak yapılandır butonuna basarak herşeyi otomatik yaptırabilirsiniz. Diğer bri seçenek ise alt tarafta yer alan Uzman Kipi modunu açmakta. Uzman Kipi ekranında hangi driverlar güncellensin/yüklensin hangileri yüklenmesin yazılımlardan neler yüklensin veya güncellensin gibi pek çok ayarı kendimiz yapılandırabiliyoruz.

Uzman Kipi Ekran Görüntüsü;

Programın ayarlar bölümündeki bilgilendirme yazısı;

İleri düzey kullanıcılar için ayarlar

DriverPack özellikle yöneticiler için geliştirilmiş ancak acemi kullanıcılar için bile uygun ve anlaşılırdır. Bunu kullanarak, dünya çapındaki milyonlarca sistem yöneticisi, bilgisayarlarını sadece hızlıca yapılandırmakla kalmayabilir aynı zamanda kendi ihtiyaçları ve görevlerine göre DriverPack’i özelleştirebilir. Yeni seçim algoritması aygıtlarınıza en fazla verimlilik ile çalışmayı sağlayan sürücüleri yükler. DriverPack’i deneyin — seveceğinizden eminiz!

DriverPack Solution – Otomatik Driver Güncelleme Programı (Ücretsiz) BENZER İÇERİKLER
DriverPack Solution – Otomatik Driver Güncelleme Programı (Ücretsiz) YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir