Electron 7.1.1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

Electron 7.1.1

 

Electron , JavaScript, HTML ve CSS gibi web teknolojileriyle yerel uygulamalar oluşturmak için bir çerçevedir . Sert parçaların bakımını yapar, böylece uygulamanızın özüne odaklanabilirsiniz. Bir web sitesi oluşturabilirseniz, bir masaüstü uygulaması oluşturabilirsiniz! Electron ile şirketiniz veya fikriniz için bir masaüstü uygulaması oluşturmak oldukça basittir.

Chromium ve Node.js kullanır, böylece uygulamanızı HTML, CSS ve JavaScript ile oluşturabilirsiniz. Bu uygulama GitHub ve aktif bir katılımcı topluluğu tarafından yönetilen açık kaynaklı bir projedir . Mac, Windows ve Linux ile uyumlu olan Electron uygulamaları üç platform üzerinde çalışır.

API Demos uygulaması, Electron API‘nin en önemli özelliklerini etkileşimli olarak gösterir .

Electron Fiddle , küçük deneyler oluşturmanıza ve oynamanıza izin verir. Açtıktan sonra sizi hızlı bir başlangıç ​​şablonuyla karşılar – birkaç şeyi değiştirin, çalıştırmak istediğiniz uygulamanın sürümünü seçin ve oynayın. Ardından, Fiddle’ınızı GitHub Gist olarak veya yerel bir klasöre kaydedin. GitHub’a bir kez basıldığında, Fiddle’ınızı adres çubuğuna girerek hızlıca deneyebilirsiniz.

Windows 7 ve sonraki sürümlerini destekler – Windows’un önceki sürümlerinde uygulamalar geliştirmeye çalışmak işe yaramayacaktır. Microsoft, geliştiriciler için Windows 10 ile birlikte ücretsiz sanal makine görüntüleri sağlar.

Başlamadan önce, JavaScript geliştirmeye uygun bir kod düzenleyici kurmak isteyebilirsiniz .

İndirTık

Electron 7.1.1 BENZER İÇERİKLER
Electron 7.1.1 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir