Easeus Data Recovery Wizard 7.0 – Ücretsiz Veri Kurtarma Programı

Easeus Data Recovery Wizard 7.0 – Ücretsiz Veri Kurtarma Programı

Easeus Data Recovery Wizard 7.0 ücretsiz olarak kullanabileceğiniz veri kurtarma yazılımıdır. Silme, RAW olma, format öncesi yedeğinizi almayı atladığınız veya veri kaybı yaşamanız durumunda program sayesinde eski verilerinize ulaşabilmektesiniz. Sabit diskinizde veri kaybı yaşadıysanız veya format atıldıktan sonra format öncesi verilerinize ulaşmak istiyorsanız imdadınızaEaseus Data Recovery Wizard 7.0 yetişiyor. Bununla sınırlı kalmıyor ve aşağıda sıraladığımız listede program size veri kurtarmada yardımcı oluyor; 2 Gb ‘a kadar olan verileriniz ile sınırlı işlem yapmaktadır.

– Harddisk veri kurtarma
– Usb bellek veri kurtarma
– Hafıza kartı veri kurtarma
– Dijital kamera veri kurtarma
– Cep Telefonu veri kurtarma
– Müzik Çalar veri kurtarma
– Daha fazlası.. depolama alanlarının tümünde veri kurtarma.

Biçimlendirme sonrası, yazılım çökmesi, sabit diskinizin hasar görmesi, virüs saldırısı, bölüm kaybı (RAW) ve diğer nedenlerden dolayı yaşanan tüm veri kaybı sorunlarını çözmek için Easeus Data Recovery Wizard 7.0 programı ile birkaç hamlede işleme başlayabilir ve verileriniz kurtarabilirsiniz.

Günümüzde veri kaybı yaşamaktan korkup farklı çözümlere yönelerek yedekleme ile kendimizi rahatlatmaktayız. Bazen bu durum bile bize çözüm olmayacak hale gelebilmektedir. Aldığımız yedek ile veri kaybı yaşadığımız zaman arasında muhakkak bir mesafe olacağı için bu mesafede geçen süre zarfındaki verilerimizi kaybedebiliyoruz. Hatta buna mecbur kalıp son güncel yedeğimiz üzerinden devam ediyoruz. İşte bu gibi durumları yaşamamak için Easeus Data Recovery Wizard 7.0 programı tam size göre ve üstelik ücretsiz.

Easeus Data Recovery Wizard 7.0 – Ücretsiz Veri Kurtarma Programı YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
oprol evorter Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest
Notify of
oprol evorter
Guest
oprol evorter

I was reading some of your content on this website and I believe this website is real instructive! Continue putting up.

http://www.oprolevorter.com/