Better now with Galaxy A50 update

Better now with Galaxy A50 update

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MWC 2019‘da tanıtılan Galaxy A50 uygun fiyatı ve oldukça iyi donanım özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştı. Şimdilerde ise Samsung Galaxy A50 yeni güncellemesi ile kamerasına gece modu ve süper yavaş çekim modunu ekleyecek.

Galaxy A50 yeni güncellemesiyle kamerası daha güçlü!

Galaxy A50, ay başında yayınlanan güvenlik güncellemesinin ardından yeni günceleme ile çeşitli güvenlik sorunları ve stabilite sorunlarını halletti. Fakat yeni güncelleme kameraya önemli özellikleri de barındıracak gibi duruyor. Seri numarası A505FDDU2ASF2 olan yeni güncelleme Galaxy A50 kamerasına gece modu ve süper yavaş çekim video kaydını da beraberinde taşıyor.

Ek olarak, telefon, son zamanlarda Galaxy S9Galaxy Note 9 ve Galaxy S10‘a gelen bir özellik olan Bixby Galaxy A50 yeni güncellemesi ile ilgili görsel sonucuVision gerektirmeden kamera uygulamasından QR kodlarını tarayabilme özelliğini de bu güncelleme ile taşıyacak

 

Yavaş yavaş bölgesel olarak dağıtılan bu seri numaralı güncelleme cihazınıza ulaştıysa ve bu iki yeni kamera özelliğine erişim sağlayamıyorsanız kamera ayarlarını sıfırlayarak bu özelliklere erişim sağlayabileceksiniz. Aynı sorun daha önce de Galaxy A30 ve Galaxy A40 modellerindeki güncellemelerde olmuştu. Ama kamera ayarlarınızı sıfırlayarak sorunu kolayca halledebilirsiniz.

Detaylı söylemek gerekirse, Kamera uygulamasını açarak kamera ayarlarını açın. Kamera ayarlarını açmak için dişli simgesine dokunun. Sonra sonuna kadar aşağı kaydırırken bulunan Ayarları sıfırla seçeneğine basarak kamera ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz. İşte bu kadar

Better now with Galaxy A50 update YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Notify of