Acrobat XI, Acrobat X’i İndirme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5.00 üzerinden 5)
Loading...

Acrobat XI

Adobe Reader isminden de anlaşılacağı bir pdf okuma programıdır. Bilgisayar kullanıcılarının sistemlerini yeniden kurlum aşamasında temel programlar arasında tuttuğu ve kullandığı bir programdır.

Benzeri birçok program olmasına rağmen popülerliğini korumaya devam etmektedir. Program sadece pdf dosyalarını okumanın dışında e-kitap dosyalarını açma, açılan pdf dosyalarında yapışkan not ekleme, metinlerde vurgu ve pdf formatındaki formları doldurma özelliklerine sahiptir. Sürekli kendini güncelleyen geliştiren bir yazılım firmasını programıdır ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Ayrıca porno içerikli taranmış dökümanlarda, metin tanıma özelliğini kullanarak kelime ve cümleleri direkt olarak kopyalamanıza olanak sağlar. Dosyalarınızı e-imzanız ile imzalayabilir aynı zamanda karşı taraftaki kişilere gönderebilir ve onların da e-imza ile imzalayarak size göndermesini isteyebilirsiniz. Açmış olduğunuz pdf dökümanı içerisinde arama yapmaya da imkân sağlayarak kullanıcıların işini daha da kolaylaştırmaktadır. İnternet üzerinde bir dökümanı görüntüleme sonrasında kendi diskinize de kaydetme imkânı vermektedir. Yeni görüntüleme tercihleri sayesinde büyüteç araçları, sayfa gizleme yolu, pan yapma ve okuma kipi yapılabilmektedir. Son olarak e-kitap okuma özelliğinin daha geliştirildiğini görüyoruz.

Ayrıca görüntülediğiniz pdf dökümanından seçtiğiniz bir bölgeyi seçerek anlık görüntü alabilir bunu dilediğiniz bir belgenizde kullanabilirsiniz. Çalıştığınız Pdf belgesini tek bir tuşla kurulu mail programınıza ek olarak mail atabilirsiniz.

Acrobat XI, Acrobat X’i İndirme YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Notify of