Sublime Text 3208 Dev (64-bit)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sublime Text 64-bit , kod , işaretleme ve nesir için karmaşık bir metin editörüdür . Kaygan kullanıcı arayüzü, sıra dışı özellikler ve şaşırtıcı performansı seveceksiniz. Yüce Metin İndir Windows Installer Yükleyiciyi Kurun 64bit!

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Her Şey
Goto Her şeyi yalnızca birkaç tuşa basarak dosyaları açmak için Goto Anything kullanın ve anında sembollere, çizgilere veya kelimelere atlayın.

Çoklu Seçim
Aynı anda on değişiklik yapın, on kez bir değişiklik yapmayın. Birden çok seçim, aynı anda birçok satırı etkileşimli olarak değiştirmenize, değişkenleri kolaylıkla yeniden adlandırmanıza ve dosyaları her zamankinden daha hızlı bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar.

Komuta Paleti
Komut Paleti, sıralama, sözdizimini değiştirme ve girintileme ayarlarını değiştirme gibi nadiren kullanılan işlevleri tutar. Sadece birkaç tuşa basarak, menüler arasında gezinmek zorunda kalmadan ya da gizli anahtar bağlantıları hatırlamadan istediğinizi arayabilirsiniz.

Dikkatini Çekme Serbest Modu
Odaklanmanız gerektiğinde, Dikkatinizi Çekme Serbest Modu size yardımcı olmak için oradadır. Distraksiyon Serbest Modu, ekranın ortasındaki metninizden başka hiçbir şey olmadan tam ekran, kromsuz düzenlemedir. İhtiyaç duyduğunuzda, sekmeler ve bulma paneli gibi UI öğelerini adım adım gösterebilirsiniz.

Bölünmüş Düzenleme Bölünmüş düzenleme desteğiyle
geniş ekran monitörünüzden en iyi şekilde yararlanın. Dosyaları yan yana düzenleyin veya bir dosyadaki iki konumu düzenleyin. İstediğiniz sayıda satır ve sütunla düzenleyebilirsiniz.

Anlık Proje Değiştirme Araçtaki
projeler, değiştirilmiş ve kaydedilmemiş dosyalar dahil çalışma alanının tüm içeriğini yakalar. Projeler arasında Goto Anything’a benzer şekilde geçiş yapabilirsiniz ve anahtar anındadır, kaydetme isteminde bulunmaz – tüm değişiklikleriniz proje yeniden açıldığında geri yüklenir. Yüce Metin İndir Windows Installer Yükleyiciyi Kurun 64bit!

Eklenti API’si
Programın güçlü, Python tabanlı bir eklenti API’si var. API ile birlikte, gerçek zamanlı olarak etkileşimli olarak denemek için Python konsolunda yerleşik olarak bulunur.

Her Şeyi Özelleştir
Anahtar Bağlantıları, Menüler, Parçacıklar, Makrolar, Tamamlamalar ve daha fazlası – yazılımdaki hemen hemen her şey basit JSON dosyalarıyla özelleştirilebilir. Bu dosya, dosya başına ve proje bazında ayarlarda belirtilebildiği için size esneklik sağlar.

Çapraz Platform
Uygulama, OS X, Windows ve Linux için kullanılabilir. Bir lisans, hangi işletim sistemini kullanırsa kullanın, uygulamayı sahip olduğunuz her bilgisayarda kullanmanız için yeterlidir. SublimeText, her platformda yerel işlevsellikten yararlanırken, hız ve güzellik için optimize edilmiş özel bir UI araç takımı kullanır.

Not : Sublime Text 3 geliştirme sürümleri yalnızca lisanslı kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Sublime Text 3208 Dev (64-bit) YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Notify of