Wondershare PDF Converter Pro

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

PDF belgelerini basit tıklamalarla herhangi bir Windows destekli dosya formatına dönüştürün. Wondershare PDF Converter Pro , Windows PC için Excel, Word, PowerPoint, EPUB, HTML ve resim formatları ile tam uyumludur. PDF dosyalarını esnek olarak sık kullanılan çeşitli biçimlere dönüştürün. Dönüştürülen dosyalar yaygın programlar tarafından desteklenir. PDF’leri Çoklu Çıkış Formatlarına Dönüştürün ! PDF’leri , yüksek kalite ve asgari çabayla resim, Microsoft Office , EPUB vb. Gibi güvenli dosya formatlarına dönüştürün .

Şifre korumalı PDFbelgeler de kolayca dönüştürülebilir. İzin şifresi olan PDF dosyalarının kopyalanması, düzenlenmesi ve yazdırılması konusunda kısıtlamalar vardır, ancak bu tür PDF belgelerinin kilidini yalnızca bir adımda dönüştürebilirsiniz. Bununla birlikte, açılmasını önlemek için açık şifreli PDF dosyaları varsa, dönüştürülmesi için açık şifreye ihtiyaç duyulur. Wondershare PDF Converter Pro , pek çok ek önemli özelliğe sahip olan sağlam çekirdeği nedeniyle piyasadaki en çok yönlü PDF dönüştürücülerden biridir. Dönüşüm gereksinimlerinizi karşılamak için bu programda ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Dosyaları Tek PDF’de
Birleştirin Çeşitli dosyaları farklı formatlarda bir PDF belgesinde birleştirmenize olanak tanır. Dosya yönetimi çok daha kolay olacak.

Son derece Hızlı ve Kararlı
Esnek çıktı seçeneklerini seçin ve yazılımın dosyaları yüksek hızda dönüştürmesine izin verin. Kararlılık tavizsiz kalıyor.

Orijinal Mizanpajları Koru
Dönüştürülmüş dosyaları, orijinal mizanpajlarda ve resimlerin ve fontların nasıl göründüğünü etkilemeden biçimlendirme yapın.

Her İşe Uygunluk
Farklı büyüklükteki işletmelere sunulan ve size işinizi büyütmenize yardımcı olan son derece özelleştirilmiş PDF çözümleri.

Kullanıcı Dostu Arabirim
Kapsamlı PDF dönüşümleri elde etmek için minimum komut kullanımı için görsel olarak görüntülenen menüler ve düğmeler.

Kısmi Sayfaları Dönüştürme Desteği
Esnek bir şekilde dönüştürmek, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak ve zaman kazanmak için çeşitli sayfalar seçin.

Not : Demo sürümü için sınırlamalar, tüm çıktı dosyalarına otomatik olarak deneme filigranı ekleyin. PDF dönüştürme, sayfanın sadece yarısını veya toplamda 5 sayfayı dönüştürür. Toplu veri ayıklama yalnızca 2 dosya ile sınırlıdır. OCR sonuçları yalnızca çıktı almak yerine görüntülenebilir.

Wondershare PDF Converter Pro YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest
Notify of
trackback

[…] Belgelerini PDF Formatlarına Dönüştürme Dahili PDF dönüştürücüyü kullanınWord, Excel ve PowerPoint dosyaları dahil olmak üzere ofis belgelerini kolayca PDF biçimine […]