Wondershare PDF Password Remover

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wondershare PDF Password Remover , kullanıcıların PDF koruma kodlarının şifresini çözmesine ve yazdırma, düzenleme ve kopyalama ile ilgili kısıtlamaları kaldırmalarına yardımcı olan kullanımı kolay bir PDF güvenlik temizleyicidir . Açık şifre gerekirse, kullanıcıların öncelikle PDF dosyalarını açmak için doğru şifreyi girmeleri ve ardından korumaları kaldırmaya başlamaları gerekir. PDF dosyalarından şifre korumasını kaldırın, PDF dosyalarının kopyalanmasını, düzenlenmesini ve yazdırılmasını serbest bırakın. Wondershare PDF Password Remover , Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista ile tam uyumludur. Bugün Windows PC için Wondershare PDF Password Remover’ı indirin !
Parola ve İzinlerin Kaldırılması İçin İki Adım:

1. Korumalı PDF Dosyalarını İçe Aktar
PDF Password Remover’ın toplu modu, kullanıcıların bir kerede şifre çözme işlemi için 200 adede kadar PDF dosyası yüklemesine olanak sağlar.

2. Şifreyi PDF’den
Kaldırma Hızlı şifre çözme hızında PDF yazdırma , düzenleme ve kopyalama ile ilgili kısıtlamaları kaldırmak için tek bir tıklama .

Wondershare PDF Password Remover Özellikler:

  • Şifreyi çöz, korunan PDF dosyalarını çatla ve yazdırma, düzenleme, kopyalama ile ilgili kısıtlamaları kaldır
  • Şifreli PDF dosyanızdan şifreyi anında kaldırın
  • Sağ tıklama şifre çözme desteği
  • Bir seferde birden fazla PDF dosyasının şifresini çözün
  • 128 bit RC4 şifre çözme de dahil olmak üzere PDF 1.0-1.7 biçimini destekleyin
  • Tek tıklamayla PDF dosyalarından şifreyi kaldırın
  • Kullanımı kolay
  • Bağımsız, Adobe Reader gerekmez

Not : 15 günlük deneme sürümü. Demo sürümünde sınırlı işlevsellik.

Wondershare PDF Password Remover YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest
Notify of
trackback

[…] Şifre korumalı PDFbelgeler de kolayca dönüştürülebilir. İzin şifresi olan PDF dosyalarının kopyalanması, düzenlenmesi ve yazdırılması konusunda kısıtlamalar vardır, ancak bu tür PDF belgelerinin kilidini yalnızca bir adımda dönüştürebilirsiniz. Bununla birlikte, açılmasını önlemek için açık şifreli PDF dosyaları varsa, dönüştürülmesi için açık şifreye ihtiyaç duyulur. Wondershare PDF Converter Pro , pek çok ek önemli özelliğe sahip olan sağlam çekirdeği nedeniyle piyasadaki en çok yönlü PDF dönüştürücülerden biridir. Dönüşüm gereksinimlerinizi karşılamak için bu programda ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. […]