Eski Bilgisayarınızı Çöpe Atmayın, Bu Yöntemlerle Değerlendirin

Eski Bilgisayarınızı Çöpe Atmayın, Bu Yöntemlerle Değerlendirin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 4,00 üzerinden 5)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Blog
  • Eski Bilgisayarınızı Çöpe Atmayın, Bu Yöntemlerle Değerlendirin

Eski Bilgisayarınızı Çöpe Atmayın, Bu Yöntemlerle Değerlendirin

 

Kullanmış olduğunuz eski bilgisayarınızı çöpe atmak yerine farklı yöntemlerle değerlendirmeye ne dersiniz. Dilerseniz eski bilgisayarınızı şu harika yöntemler sayesinde değerlendirin ve bu sayede kendinizi mutlu edin. Peki eski bilgisayarınızı çöpe atmadan değerlendirebileceğiniz harika yöntemler nelerdir dilerseniz makalemizin de ana konusu olan bu sorumuzun cevaplarını sizlere hemen sunalım.

İşte Eski Bilgisayarınızı Değerlendirebileceğiniz Harika Yöntemler;

Güvenlik kamerasına dönüştürebilirsiniz: Eski bilgisayarınızı çöpe atmayıp bunun yerine evinizde veya iş yerinizde harika bir güvenlik kamerası olarak kullanabilirsiniz. Günümüzde birçok insanlar eski bilgisayarlarını çöpe atmayıp bu harika yöntemi gerçekleştirmektedirler.

Kablosuz modem olarak kullanabilirsiniz: Eski bilgisayarınızı kablosuz modem olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede modem alma derdinden de kurtulmuş olmaktasınız.

Harici diske dönüştürebilirsiniz: Eski bilgisayarınızı harika bir harici diske dönüştürebilirsiniz bunun için bir harici disk kutusu almanız yeterli. Bu sayede harici disk almaktan da kaçınmış olmaktasınız.

Dosya ve yazıcı sunucusuna dönüştürebilirsiniz: Eski bilgisayarınız harika bir dosya ve yazıcı sunucusuna dönüştürebilirsiniz.

Medya oynatıcısı veya televizyona dönüştürebilirsiniz: Eski bilgisayarınızı değerlendirebileceğiniz harika yöntemlerden biri de medya oynatıcısına veya da televizyona dönüştürmektir. Bu sayede pahalı medya oynatıcısı satın almaktan da kaçınmış olmaktasınız.

Güvenlik duvarı olarak kullanabilirsiniz: Eski bilgisayarınızı çöpe atmak yerine güvenlik duvarı olarak kullanabilirsiniz.

Parçalarını satışa sunabilirsiniz: Bilgisayarınız her ne kadar eski olsa da parçalarını çok uygun fiyatlardan satışa sunabilirsiniz. Bu sayede ekonomik bütçenize de katkıda bulunmuş olmaktasınız. Günümüzde birçok bireyler eski bilgisayarını çöpe atmak yerine parçalarını satışa sunmakta ve bu sayede de kazanç elde etmektedirler. Sizler de bu yöntemi deneyebilirsiniz.

İhtiyacı olan birine hediye edebilirsiniz: Eski bilgisayarınızı çöpe atmak yerine ihtiyacı bulunan birine hediye olarak verebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissedeceğinize garanti verebilmekteyiz. Sanırız bu harika yöntemler arasında en güzel yöntem ise budur. Tabi karar sizindir.

Görüldüğü üzere eski bilgisayarınızı çöpe atmak yerine harika yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Eski bilgisayınız hangi marka ve modelden olursa olsun çöpe atmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz internet dünyası üzerinden bilgisayar satışlarının yapıldığı siteler üzerinden ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak hediye edebilir veya parça niyetine satışa sunabilirsiniz. Bu bilgileri sizlere sunduktan sonra makalemizi burada tamamlamaktayız. Umarız bu anlamda sizlere faydalı bilgiler sunabilmişizdir.

 

Eski Bilgisayarınızı Çöpe Atmayın, Bu Yöntemlerle Değerlendirin YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir