Ezgif – Gif Kırpma Gif Boyutlandırma Gif Küçültme Programı – Online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Ezgif – Gif Kırpma – Gif Boyutlandırma – Gif Küçültme Programı – Online

 

Gif kullanımında birden farklı mizaçla bunu eğlendirici bir şekli koyabiliyoruz. Son zamanlar internetten sonra akıllı telefonlarda bu gif işleminden kesintisiz bir şekilde yaralanabiliyoruz. Bu nedenle gif işlemlerinde video yapma işlemlerinde bunu aktif hale getirmek kendi isteğimize göre kişileştirmek, şekil vermek mümkündür. Peki, gif kırma, gif boyutlandırma, gif küçültme işlemleri tam olarak nasıl yapılmaktadır? Bu yazımızda size gif ile ilgili detaylı bilgileri aktaracağız.

Gif Ayarlama Yöntemleri

https://www.indirtik.com/wp-content/uploads/2017/08/ezgif.jpg

Gifi kendi zevkinize göre ayarlamak Ezgif programı ile oldukça basit bir yöntemdir. Şimdi sizlere gifi hangi işlemlerde kullanabileceğiniz bilgiler hakkında bilgilendirmeleri sunacağız. Program kullanmadan videolara gif yapılır mı derseniz bunun için size vereceğimiz pratik bilgileri dikkate almanız gerekir. Gif, işlemelerine başlamadan önce güvendiğiniz bir kaynaktan ücretli ve ya ücretsiz bir şekilde gif programı indirmeniz gerekir. Gif programını indirdikten sonra kurulumunu bilgisayarınız ve ya akıllı telefonunuz üzerinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Gif kırma işlemin genelde istenmeyen durumlara ve bölgelerde kullanılır. Gif kırma işlemi için indirdiğiniz Ezgif programından gif crop seçeneğine tıklıyorsunuz. Daha sonra üzerinde değişiklik uygulayacağınız gifi bilgisayarınızdan kopyala yapıştır yolunu seçerek bu bahsettiğimiz seçenekte düzeltme işlemine başlıyorsunuz. Böylelikle göz kararı kırpmak istediğiniz gifi bu seçenek ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Kırma işleminde çerçevenin boyutunu yapılandırıyorsunuz. İstediğiniz ayara geldiğinde bu uygulamayı kırparak dilediğiniz gibi küçültme ve büyütme işlemlerini de aynı anda gerçekleştirerek gifin boyutlanmasına katkıda bulunuyorsunuz. Gif ayarlama yöntemlerini bu program sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Peki, gif ayarlarını kullanabilmek için tam olarak nelere ihtiyacınız var bunları tek tek sıralayalım.

https://www.indirtik.com/wp-content/uploads/2017/08/ezgif-kullanimi.jpg

Gif işlemini video ya da fotoğraflarınızda kullanmak için bilgisayarınıza uyumlu bir programı indiriyorsunuz. İki sürümü ele alabilirsiniz. Bunlar: videoyu gif yapma programı, fotoğraf giftir. Bu giflerin uygulanabilmesi için tam destekli hizmetten yararlanmanız gerekir. Bu yüzden seçeceğiniz gif düzenleme program demoı olmamalı, ücretli sürüm satın alınmalıdır. Ücretsiz sürümlerde istenilen hedef tam olarak sağlanamayabilir.

Gif işlemini yapmadan önce video uygulamasını gife uygun bir şekilde hazırlayın. Böylece gif ayarlarını yaparken kesinlikle zorluk yaşamayacak işlemi istediğiniz boyutlarda yapabileceksiniz. Sizlere gif ayarlama yöntemlerinden bahsettik.

 

İndirTık

Ezgif – Gif Kırpma Gif Boyutlandırma Gif Küçültme Programı – Online BENZER İÇERİKLER
Ezgif – Gif Kırpma Gif Boyutlandırma Gif Küçültme Programı – Online YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir