File Viewer Plus 3.2.2 – PDF, Office, Camera, Raw, Ses, Video, Rar, Zip Dosyaları Dahil Birçok Dosya Formatını Açan Program

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

File Viewer Plus 3.2.2 – PDF, Office, Camera, Raw, Ses, Video, Rar, Zip Dosyaları Dahil Birçok Dosya Formatını Açan Program

 

File Viewer Plus , 300’den fazla dosya formatını destekleyen gelişmiş bir dosya görüntüleyici ve dönüştürücüdür . Örnekler arasında Microsoft Office belgeleri, PDF’ler, resimler, camera raw dosyaları, ses dosyaları, videolar, sıkıştırılmış arşivler ve daha fazlası bulunur. Program, açtığınız her dosya için dosya özelliklerini ve gizli meta verileri bile görüntüler.

File Viewer Plus sadece bir dosya görüntüleyicisi değildir  aynı zamanda bir dosya düzenleyici ve dosya dönüştürücüsüdür. Birçok popüler dosya türünü düzenleyebilir ve bunları birkaç farklı formatta kaydedebilirsiniz. File Viewer, sıfırdan başlayarak, kullanıcı dostu yeni bir arayüz ile tasarlanmıştır. Ayrıca onlarca geliştirilmiş dosya görüntüleme ve düzenleme özelliği bulacaksınız. Ve yepyeni dosya algılama sistemi, bu “bilinmeyen dosya” sorunlarına bir kez ve herkes için bakmaya yardımcı olacaktır.

Düzinelerce yazılım programı için ödeme yapmanıza gerek yok. Görüntüleyici 300’den fazla dosya türünü destekler. Bu, bilinmeyen dosyaları görüntülemek için pahalı yazılım programları satın almanız gerekmediği anlamına gelir. Sadece File Viewer Plus’ı kurun ve tek bir uygulama ile 300’den fazla farklı dosya türünü açın. Hemen hemen bütün dosyaları açan File Viewer Plus’ı indirerek program kalabalığına son verebilirsiniz. Kısacası File Viewer Plus’a her dosyayı açan program diyebiliriz.

File Viewer Plus , yalnızca bir dosya görüntüleyicisi değil, aynı zamanda bir dosya düzenleyicisi ve dosya dönüştürücüsüdür. Birçok popüler dosya türünü düzenleyebilir ve bunları birkaç farklı formatta kaydedebilirsiniz. Birçok dosyayı dönüştürmeniz gerekiyor mu? Sürüm 2 şimdi yüzlerce hatta binlerce dosyayı aynı anda dönüştürebilmenizi sağlayan güçlü bir toplu dönüştürücü içerir.

İhtiyacınız olduğunda neden onlarca program için para ödüyorsunuz? File Viewer Plus, 300’den fazla dosya türünü destekler. Bu, bilinmeyen dosyaları görüntülemek için pahalı yazılım ürünleri satın almanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Sadece File Viewer Plus’ı kurun ve tek bir uygulama ile 300’den fazla farklı dosya türünü açın.

Pahalı üçüncü taraf yazılımı satın almadan yüzlerce dosya biçimini görüntüleyin ve dönüştürün! Word, PowerPoint, Excel, Visio ve proje dosyaları için destek. Hemen hemen her ses veya video dosyasını oynatın ve dönüştürün. 600’den fazla farklı kamera modeli için RAW’ın yanı sıra düzinelerce bitmap ve vektör resim türünü de görüntüleyin ve düzenleyin. E-posta dosyalarını açın, ekleri çıkarın ve daha fazlasını yapın.
Microsoft Word belgelerini düzenleyin ve değişiklikleri kaydedin. Gelişmiş görüntü düzenleyiciyi kullanarak görüntüleri değiştirin ve elde edilen dosyayı birkaç farklı formatta kaydedin. Tek bir uygulamayla düzinelerce ses ve video formatını çeşitli türdeki multimedya dosyalarına dönüştürün!

Desteklenen video çözünürlükleri arasında 1080p, 720p, 1024×768, 800×600, 640×480, 640×360 ve giriş video sinyalinin orijinal boyutu bulunur.

Dönüştürülecek çok dosya var mı? File Viewer Plus ile, yüzlerce hatta binlerce dosyayı yıldırım hızında dönüştürebilirsiniz. Microsoft belgelerini, PDF’leri, multimedya dosyalarını, metin belgelerini ve daha fazlasını dönüştürün. Toplu dönüştürme işlemini tamamladıktan sonra, aynı ayarları tekrar kullanmak için ön ayarlarınızı kaydedebilirsiniz.

Uygulama, açıldığında her dosya için dosya özelliklerini ve meta verileri görüntüler. Dijital fotoğraflar ve ham resim dosyaları gibi görüntüler için EXIF ​​verilerini görüntüleyin. Ses ve video dosyaları için kodekleri görüntüleyin. Dokümanlar için yazar bilgilerini ve kaynağını görüntüleyin. Her tür dosyadaki gizli verileri göstermek için File Viewer Plus panelinin bilgilerini kullanın.

Özellikler ve Göze Çarpanlar

Üçyüzden fazla dosya formatı açabilme.

Üçüncü taraf yazılım satın almadan yüzlerce dosya formatını görüntüleyin ve dönüştürün. Microsoft, Word, PowerPoint, Excel, Visio ve Project dosyalarını destekleyen tek bir fotoğraf.

Hemen hemen her ses veya video dosyasını oynatın ve dönüştürün.

Altıyüzün üzerinde farklı kamera modelinin yanı sıra düzinelerce raster ve vektör görüntü türünün yanı sıra kamera sıralarını görüntüleyin ve düzenleyin. E-posta dosyalarını açın, ekleri çıkarın ve çok daha fazlasını yapın.

Gelişmiş dosya tanımlama

Bir dosyayı her açtığınızda, yeni dosya tanımlama teknolojisi, dosya uzantısından bağımsız olarak dosya formatını algılar. Bu, bu yazılımı bilinmeyen dosyaları ve eksik veya yanlış dosya uzantıları olan dosyaları açmak için paha biçilmez bir araç yapar.

Dosyalarınızı düzenleyin, kaydedin ve dönüştürün.

Bu program sadece bir dosya görüntüleyicisi değil. Aynı zamanda sağlam bir dosya editörü ve dönüştürücü dür. Microsoft Word belgelerini düzenleyin ve değişikliklerinizi kaydedin. Gelişmiş görüntü düzenleyiciyi kullanarak görüntüleri değiştirin ve elde edilen dosyayı birkaç farklı formatta kaydedin. Tek bir uygulama ile onlarca ses ve video formatını farklı çoklu ortam dosya türlerine dönüştürün.

Yıldırım hızlı toplu dönüştürme Dönüştürmek için bir sürü dosya varsa bu araçla, toplu olarak yüzlerce, hatta binlerce dosyayı yıldırım hızıyla dönüştürebilirsiniz. Microsoft belgelerini, PDF’leri, multimedya dosyalarını, metin belgelerini ve daha fazlasını dönüştürün. Toplu dönüştürme işi oluşturduktan sonra, aynı ayarları tekrar kullanabilmeniz için ön ayarlarınızı kaydedebilirsiniz.

Dosya özelliklerini ve meta verilerini görüntüleyin
Dosyalarınızda hangi gizli bilgilerin saklandığını merak ettiniz mi? FileViewerPlus ile öğrenin! Uygulama, açtığınız her dosya için hem dosya özelliklerini hem de meta verileri görüntüler. Dijital fotoğraflar ve camera raw dosyaları gibi görüntüler için EXIF ​​verilerini görüntüleyin. Ses ve video dosyaları için kodekleri görüntüleyin. Dokümanlar için yazar ve kaynak bilgisine bakın. Tüm dosya türlerinde gizli verileri ortaya çıkarmak için yazılımın bilgi panelini kullanın.

Dosyalarınızı inceleyin
Herhangi bir dosyayı görüntüleyiciye sürükleyip bırakın. FileViewer Plus‘ın dosyanın yerel görünümünü görüntüleyememesi durumunda, dosya içeriğini incelemek için Metin ve Hex görünümlerini kullanabilirsiniz. Bu görünümler, özellikle bilinmeyen dosya türleri için değerli bilgiler sağlayan dosyanın “içini” görmenizi sağlar. Dosyada depolanan içeriği bile arayabilirsiniz! Simge görünümü, dosya simgesinin tüm boyutlarını görüntülemenizi sağlar.

Not : 10 günlük deneme sürümü.

 

İndirTık

File Viewer Plus 3.2.2 – PDF, Office, Camera, Raw, Ses, Video, Rar, Zip Dosyaları Dahil Birçok Dosya Formatını Açan Program YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir