Free Image Convert and Resize – Resim Dönüştürme ve Yeniden Boyutlandırma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Free Image Convert and Resize – Resim Dönüştürme ve Yeniden Boyutlandırma

 

Resim dosyaları işlemek ve birbirleri arasında boyutlandırmak ve convert etmek kolay gibi gözükse de bugün sizlere tanıtacağımız Free Image Convert and Resize ile bu iş daha da kolay bir hale gelmekte. Resim dosyalarını birbirleri arasında çevirmenin yanı sıra yeniden boyutlandırabilen bu program ile toplu olarak işlemde yapabiliyorsunuz.

DvdVideoSoft firmasının en çok indirilen programları arasında yer alan Free Image Convert and Resize, Türkçe dil desteği ile bizlerin sunulmakta. Güçlü çeviri özellikleri ve resim işleme motoru ile JPG, PNG, PDF, TGA, BMP ve GIF dosyalarını birbirleri arasında çevirmek mümkün. Windows 10’dan diğer tüm sürümlere kadar destek sunan Free Image Convert and Resize ile güvenli bir şekilde resimlerinizi çevirebileceğinizi gibi örneğin resimleriniz %50 küçülsün hem boyutu düşsün hemde çözünürlüğü şeklinde düzenleme yapabiliyorsunuz.

 

Free Image Convert and Resize ile Resim Boyutlandırma ve Dönüştürme İşlemi Nasıl Yapılır?

Daha öncede sizlere belirttiğimiz gibi DvdVideoSoft firması kullanımı kolay ve Türkçe programlar geliştiren bir yazılım şirketi. Image Convert and Resize programını nasıl kullanacağız dersek bunu da resimli olarak sizlere anlatalım hemen.

Programımızın görüntüsü yukarıdaki şekilde öncelikle Ekle yazan bölümden resim veya birden fazla fotoğraf ekleyebiliyoruz dilerseniz elinizde resimler diye bir klasör var diyelim bu klasörü seçerek yine toplu olarak işlem yaptırabilirsiniz. Sağ tarafta yer alan FS bölümünde resimleri ekledikten sonra önizleme bölümü çıkacaktır. Alt menüde boyutlandır ve Dönüştür yazan kısımdan piksel olarak mı dönüştürülecek, yüzde olarak mı küçültülecek (%50 küçültülsün gibi) yoksa profil yazan bölümdeki hazır şablonlara göre mi değişim olacak bunları seçebiliyoruz. Toplu olarak resim ismi değiştirme konusunda da bizlere yardımcı olan Free Image Convert and Resize ile dönüştürülen resimlerin nereye kayıt edileceğini de kayıt klasörü bölümünden ayarlamak mümkün.

Bu programa alternatif olarak fotosizer toplu fotoğraf işleme programını da inceleyebilirsiniz.

Free Image Convert and Resize – Resim Dönüştürme ve Yeniden Boyutlandırma BENZER İÇERİKLER
Free Image Convert and Resize – Resim Dönüştürme ve Yeniden Boyutlandırma YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir