Free YouTube Download – Türkçe Kolay Youtube Video İndirme Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Free YouTube Download – Türkçe Kolay Youtube Video İndirme Programı

 

DVDVideoSoft firmasının Youtube konusunda çok farklı araçları yer alıyor ve daha önce sizlere youtube mp3 indirme programı olan Free Youtube MP3 Converter‘ı sunmuştuk. Bugün ise Free YouTube Download programı ile karşınızdayız, bu program nedir? nasıl video indirilir? hangi uzantıları destekler hepsini tek tek sizlere aktaracağız.

Youtube üzerinde yer alan milyarlarca videodan bazen bazılarını bilgisayarımıza yüklemek isteyebiliriz. Özellikle kotası kısıtlı olan kullanıcılar her defasında video izlerken kota harcamaması için bu programı kesinlikle tercih etmeliler. Free YouTube Download programı da işte tam bu noktada size youtube üzerinden kaliteli video indirme hizmetini kolay bir program ile sunmakta. Çoklu video indirme, indirilenleri listeleme ve tamamen Türkçe dil destekleyen arayüzü ile gerçekten güzel bir program ortaya çıkartmışlar ve ücretsiz olması da cabası.

Free YouTube Download ile YouTube üzerinden Video İndirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu belirtelim programın premium versiyonu da bulunuyor. Bu sürümün ücretsize göre tek farkı 3 dakika üzeri videoları indirebilmesi. Free sürümü kullanacağımızdan dolayı 3 dakikaya kadar bir video bulalım  ve youtube.com üzerinden ardından adres çubuğundaki linki kopyalayarak programdaki yapıştır tuşuna basalım. Göreceğiniz üzere alt tarafta video listelenecektir, sağ tarataki indir butonuna basarak video indirmeyi başlatabilirsiniz.

 

İndirTık

Free YouTube Download – Türkçe Kolay Youtube Video İndirme Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir