Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı

Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı

Bilgisayar kullanımının artması ile birlikte veri güvenliğide ister istemez önemli bir hal almaya başladı. Bilindiği gibi birçok farklı veri kurtarma programı var ve bu programlar sayesinde format atılmış disklerden dahi eski veriler geri getirilebilmekte. Peki bu tür geri getirilmesini istemediğimiz verileri nasıl kaldıracağız? Bu konuda bizlere hardwipe adındaki ücretsiz program yardımcı oluyor. Geri getirilmesini istemediğiniz şekilde kalıcı olarak dosya, video, resim, müzik ve ses kayıtlarını silmek isterseniz Hardwipe ile bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Farklı algortimik işlemlerle çalışan programda güvenli dosya silme işlemi yapabilirsiniz. USB disk desteğide sunan hardwipe ile ayrıca usb belleklerinizdeki dosyalarıda güvenli bir şekilde silebilir ve güvenli bir şekilde formatlayabilirsiniz.

Programı kullanmak istediğinizde kalıcı veri silmek istediğiniz dosyanın veya klasörün üzerine sağ tıklayın ve çıkan seçeneklerden Clean Free Space yazan yere basmanız yeterli.

Hardwipe’ın sisteminize uygun 32-bit ve 64-bit versiyonlarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı BENZER İÇERİKLER
Hardwipe 5.0.5 Güvenli Dosya Silme Programı YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mürüvvet Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
mürüvvet
Ziyaretçi
mürüvvet

gereksiz tüm dosyalarımı sildim teşekkürler. sağlam program.