ImgBurn – Ücretsiz ve Türkçe CD-DVD Yazma Programı

Ücretsiz ve kullanışlı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için biçilmiş kaftan olan ImgBurn, Türkçe dil desteği sunmasıylada ön plana çıkıyor.

CD / HD DVD / Blu-Ray ve DVD yazma desteği sunan ImgBurn, 5 farklı modda kullanılabilmektedir. Özellikle Boot destekli cd veya dvd oluşturmak isteyenler işletim sistemlerini dvd üzerine yazmak isteyenler için oldukça kolay bir kullanım sunan program BIN, ISO, DVD, MDS, NRG, DI ve PDI gibi birçok farklı dosya uzantısını otomatik olarak tanıyor böylece böylece diskler üzerine yedek almak çok daha kolay hale geliyor. ImgBurn üzeirnde imaj dosyasını veya klasörü disk üzerine yazmak oldukça kolay hangi şekilde yazmak istiyorsanız programın ana ekranında seçim yaparak sürüklebırak veya seç işle yöntemleri ile dosyalarınız seçin ve hangi hızda yazılsın doğrulama yapılsın mı diske yazılma işlemi bititkten sonra bilgisayar ne gibi işlemler yapsın kapansınmı beklemeyemi alsın yoksa programımo kapatsın gibi tanımlamalar yapılabilmekte. Özellikle yazılan veri dosyaların doğrulanarak herhangi bir eksik varmı yokmu bunu kontrol etmesi programın kalitesini bir kez daha ortaya koymakta.

ImgBurn’ü Türkçe yapmak için ise programın yapımcıları bir ek yazılım ortaya çıkartmış buradan indirebileceğiniz dosyayı (turkish.lng) programın kurulu olduğu yerdeki C:/ProgramFiles/ImgBurn/Languages içerisine yapıştırıp program içerisindeki Tools menüsü altındaki Settings kısmından Türkçe dili seçmeniz yeterli.

Programın Versiyonu: ImgBurn 2.5.8.0

turkish.zipImgBurn – Ücretsiz ve Türkçe CD-DVD Yazma Programı BENZER İÇERİKLER
ImgBurn – Ücretsiz ve Türkçe CD-DVD Yazma Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir