Virtual DJ 8 – Bilgisayar için DJ Programı

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Atomix Productions firması tarafından geliştirilen ve sektörde neredeyse bir devrim yaratan Virtual DJ ile sizde mikser vb. donanımlara ihtiyaç duymadan kendi müziklerinizi evinizde geliştirebilirsiniz. Gelin bu mükemmel DJ programını birlikte kurup nasıl kullanıldığına ve özelliklerine bakalım.

Virtual DJ programı 2000’li yılların başında ortaya çıkmış bir program ve o günden bugüne çok fazla özellik üzerine katılarak halen geliştirilmeye devam ediyoru. Pro sürümünün yanı sıra sizlerle paylaştığımız bu ücretsiz sürüm arasında bazı farklılıkla yer alırken amatör çapta müzik yapmak istiyorsanız Free sürüm tüm isteklerinizi başarılı bir şekilde karşılayacaktır. Programı indirdikten sonra kurulum aşamasına başlamak için install_virtualdj_pc_v8.2.3798.msi dosyasını çalıştırın çıkan seçenekleri kabul ederek kurulumu tamamlayın.

Virtual DJ 8’i ilk açtığınızda sizden bir DJ ismi isteyecektir buraya bir nick yazabiliriz. Dil seçeneklerinde Türkçe bulunmayan Virtual DJ’i ingilizce olarak kullanmanız gerekecek. Programın arayüzü ilk bakışta karmaşık gelebilir fakat menülerin yerlerini ve dj ekipmanlarının nerelerde olduğunu kavradıkça kullanım daha basit hale gelecektir. Sol ve sağda yer alan mikserler müzik aşamasında ses yükseltme ve yavaşlatma gibi işlemler yapabiliyoruz. En alt kısımda yer alan Local Music yazan bölümden bilgisayarımızda yer alan müziklerin yerlerini bulmalı ve programa tanıtmalıyız. Çıkan müziklerden birisini seçtikten sonra otomatik MP3 dosyasını program kendi içerisine ön belleğe alarak işlem yapmaya hazır hale getirecektir. Pek çok farklı ses efektinin de bulunduğu Virtual DJ 8 programında artık sanal bir dj olabilirsiniz.