Free Video to MP3 Converter – Videodaki Sesi Kaydetme Programı

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Free Video to MP3 Converter programı ile video dosyaları içerisindeki müzikleri ayırabilir ve kolayca bunları farklı yerlerde kullanabiliriz. Videodaki sesi kaydetmek için eğer bir program arıyorsanız en iyi alternatiflerden birisi karşınızda.

Video dosyalarını düzenlemenin yanında müzik dosyalarını düzenlemekte bir hayli vakit alan bir iştir. Örneğin bir video kaydı yaptık ve bu kayıttaki sesi çok beğendik free video to mp3 converter ile bu sesi kolayca videodan ayıklayabiliriz. DvdVideoSoft firmasının bir ürünü olan bu program ile hangi uzantıdaki video dosyalarının mp3 dosyalarını dışara çıkartabileceksiniz bunları sizlere aktaralım. Giriş formatları arasında dünyanın en popüler video uzantıları arasında yer alan .avi, .mp4, .wmv, .mov, .3gp, .flv yer alıyor. Ayrıca çok bilinmesede *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.m4v; *.webm; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3g2; *.dvr-ms; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts uzantılarındaki video dosyalarınıda mp3 haline çevirebiliriz.

Free Video to MP3 Converter Nasıl Kullanılır?

Programın kurulumu ve kullanımıda inanın anlatmasından çok daha kolay. Öncelikle sol üst köşede yer alan dosya ekle butonuna basalım buradan listelediğimiz uzantıdaki video dosyalarından birisini seçelim. Diğer adım hangi uzantuya dönüştüreceğimiz olacak bunuda wav, mp3 ve wma seçenekleri arasından seçebiliriz. Ses kalitesi seçiminide yaptıktan sonra sağ üst tarafta yer alan Dönüştür butonuna basarak işlemi başlatacağız kısa süre içerisinde ayıklama işlemi tamamlanacaktır. Free Video to MP3 Converter programı ile video dosyalarını mp3 ses dosyasına çevirmeniz artık çok kolay. Ayrıca program menüsündeki araçlar kısmından Türkçe’de dahil onlarca farklı dil seçeneği arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Son olarak videodaki sesi kaydetme programı ile dönüştürdüğümüz ses dosyalarına Düzenle menüsü altından kayıtlı klasörü aç diyerek ulaşabiliriz.