iSkysoft Android Data Recovery – Android Telefon ve Tablet için Veri Kurtarma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Android Telefon ve Tablet için Veri Kurtarma Programı

Sürekli olarak kullandığımız bilgisayarlarımızda, bazen istemeden dosyalar silinebilir veya kaybolabilir. Çöz kutusunda bulunan dosyalar da silindiğinde tümüyle veriler kaybolur. Diğer yandan Sd kartlarında veya mobil cihazlardan bir şey sildiğimizde direk olarak silinir herhangi bir çöp kutusu vb. bu tür kartlarda yoktur. Fakat android veri kurtarma programını kullanarak kaybolan dosyalarınızı geri getirebilirsiniz.

iSkysoft android veri recovery programını kullanarak, programı kurduktan sonra, size bazı işlem adımları için soruları yöneltir. Size yönlendirmelerde bulunduktan sonra işleme geçer Dosyaları kurtarmak için lost file recovery seçeneğine başvurabilirsiniz. İşlemi durdurabilir ve istediğiniz zaman tekrar başlatarak, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Android telefonların neredeyse hepsini destekleyen bu program ile Samsung, HTC, Xioami, LG, Huawei, Sony, Motorola gibi birçok markanın telefonu ile uyumludur ve sorunsuzca dosya kurtarma işlemi yaptırabilirsiniz. Programı kurunca yapmanız gereken USB kablo ile cihazınızı bilgisayarınıza bağlamak sonrasında ise cihazda silinen tüm dosyaları tek tek çıkartmaya başlayacaktır.

Program Detaylar;

  • Lisans: Deneme Sürümü
  • Boyut: 47,80 MB
  • Dil desteği: İngilizce
  • İşletim sistemi: Win8/Win8.1/ Win7/ Vista/ WinXP/ Windows 10
  • Kategori: Dosya kurtarma
  • Üretici: iSkysoft Studio
iSkysoft Android Data Recovery – Android Telefon ve Tablet için Veri Kurtarma Programı BENZER İÇERİKLER
iSkysoft Android Data Recovery – Android Telefon ve Tablet için Veri Kurtarma Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir