ABBYY FineReader Corporate 14.0.107.232

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ABBYY FineReader Corporate OCR, kağıt ve resim belgelerini Microsoft Office ve aranabilir PDF dahil düzenlenebilir biçimlere dönüştürür – içeriğini tekrar kullanmanıza, daha verimli şekilde arşivlemenize ve daha hızlı bir şekilde almanıza olanak sağlar. FineReader , belgeleri yeniden yazma gereksinimini ortadan kaldırır ve önemli bilgilerin hazır olmasını sağlar. Her boyutta belgenin tamamına anında erişim sağlar ve herhangi bir kombinasyonda 190 dili destekler. FineReader Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu Windows için indirin. FineReader Professional hepsi bir arada OCR ve PDF yazılım uygulamasıdırbelgelerle çalışırken iş verimliliğini artırmak için. Kağıt tabanlı belgelerde ve PDF’lerde kilitli bilgilere erişmek ve bunları değiştirmek için güçlü, ancak kullanımı kolay araçlar sağlar .

Özellikler ve Önemli Noktalar

PDF’leri ve taramaları
dönüştürme Kağıt belgeleri, taramaları ve PDF’leri Word, Excel®, aranabilir PDF ve diğer biçimlere doğru bir şekilde dönüştürmek için dünyanın önde gelen OCR teknolojisi.

PDF’yi düzenleme ve yorumlama
Taramalar dahil tüm PDF’leri düzenleyin, birden fazla dosyadan PDF oluşturun , yorum yapın ve not ekleyin, arayın, koruyun ve paylaşmaya hazırlanın, formları doldurun ve daha fazlasını yapın. Windows için Fine Reader Çevrimdışı Yükleyici Kurulumunu indirin.

Belgeleri karşılaştırın Metin değişikliklerini
hızla tanımlayınAynı belgenin farklı sürümleri arasında – bir tarama, PDF, Word belgesi veya sunum olsun.

Dönüştürmeyi otomatikleştirme
Toplu işlemeyi zamanlamak ve belgeleri “izlenen” klasörlerle dönüştürmek üzere izlemek için Hot Folder aracını kullanarak belge dönüştürmeyi kolaylaştırın.

Giriş Formatları
PDF, PDF / А, TIFF, JPEG, JBIG2, PNG, BMP, GIF, DjVu, DOC (X), XLS (X), PPT (X), VSD (X), HTML, RTF, TXT ve daha fazlası.

Kaydetme Biçimleri
DOC (X), XLS (X), PDF, PDF / А, RTF, TXT, CSV, ODT, EPUB, FB2, DjVu, PPTX, HTML, TIFF, JPEG, PNG ve daha fazlası.

Tanıma Dilleri
Resmi ve yapay diller, Çince, Japonca, Korece, Arapça ve diğerleri dahil olmak üzere 192 dil.

Not: 30 günlük deneme sürümü. 100 sayfaya kadar işleme. Bir seferde sadece 3 sayfa kaydedebilirsiniz.

ABBYY FineReader Corporate 14.0.107.232 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Notificami