K-Lite Codec Pack Full + Media Player Classic – Kodek Paketi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Dünyanın en çok kullanılan kodek programları arasında 1. sırada yer alan K-Lite code, sistemi yormayan ve kullanışlı araçları ile dikkat çekiyor.

K-Lite Codec Pack için birçok fakrlı sürüm bulunuyor bunlar sırası ile Basic, Standard, Full, Mega, Update ve Beta versiyonlar. Bizim sizlerle paylaştığımız K-Lite Codec Pack Full paket içerisinde Türçe dil desteği, 64 bit donanım uyumluluğu bulunmakta. VR ve 4K video oynatabilen K-Lite kodek programı içerisinde gelen en güzel özelliklerden bir diğeride Media Player Classic Home Cinema programı. Bu program ile birleştiğinde açmadığı hiçbir video ve müzik uzantısı kalmıyor gerçekten mükemmel bir araç olmuş. K-Lite Codec’in açtığı video uzantılarını listeleyecek olursak: AVI, MKV, MP4, FLV, MPEG, MOV, TS, M2TS, WMV, RM, RMVB, OGM, WebM. Müzik içinde kullanılabilen bu program MP3, FLAC, M4A, AAC, OGG, 3GP, AMR, APE, MKA, Opus, Wavpack, Musepack yanı sıra DVD ve Blu-ray müzik / video formatlarınıda çalıştırmakta.

Windows XP’den itibaren Vista, Windows 7, 8, 8.1 ve 10 ile uyumlu olan kodek paketinde, 32 bit ve 64 bit kurulum otomatik algılama ile yapılmakta yani işletim sisteminize göre otomatik kurulmakta. Paket içerisinde yer alan diğer saymakla bitmeyecek özelliklerden diğerlerini listeleyecek olursak; Altyazı oynatma, dosya ilişkilendirme, bozuk kodek algılama, ses akış denetimi, donanım hızlandırma ve video kod çözücü.

K-Lite_Codec_Pack_1335_Full.exe Kodek versiyon numarası: 13.3.5 Media Player Classic Homecinema versiyon numarası: 1.7.13.1

K-Lite Codec Pack Full + Media Player Classic – Kodek Paketi BENZER İÇERİKLER
K-Lite Codec Pack Full + Media Player Classic – Kodek Paketi YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir