Macrium Reflect Free Edition 7.2.4557

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Macrium Reflect Free Edition

 

Macrium Reflect Free Edition, ücretsiz ve ödüllü bir disk klonlama ve görüntüleme çözümüdür. Kişisel belgelerinizi , fotoğraflarınızı, müzik ve e-postalarınızı yedekleyin ve koruyun . Sabit diskinizi yükseltin veya güvenli bir şekilde her şeyin kolayca kurtarılan bir yedekleme dosyasına kaydedildiğini bilerek yeni işletim sistemlerini deneyin. Macrium Reflect , tüm DVD formatlarına yazmanın yanı sıra yerel, ağ ve USB sürücülerine yedeklemeyi de destekler. Bu sürüm ticari olmayan ev kullanımı içindir.

Macrium Reflect Free, verileri arşivlemek için ücretsiz (ticari olmayan kullanım) bir araçtır. Tüm diski veya yalnızca seçili bölümleri yedeklemenizi sağlar ve tüm işlem birkaç adımla sınırlıdır.

Microsoft Birim Gölge Kopyası Hizmeti (VSS) desteği, tüm sisteminizin yedeğini almanızı sağlar ve herhangi bir sorun olması durumunda böyle bir kopyasını geri yüklemenizi sağlar. Programın oluşturduğu kurtarma CD’si Linux’a dayanıyor, ağa erişim sağlıyor ve grafiksel bir arayüz sunuyor. Kullanıcı yedeklemeyi bir sabit diske, yerel bir ağa, bir pendrive’a ve CD / DVD’ye kaydedebilir. Programın avantajları, görevleri planlamanıza izin veren bir zamanlamayı ve işlemi büyük ölçüde kolaylaştıran bir sihirbazı içerir.

Macrium Reflect v5 lisanslarınızı v6’ya yükseltmek mi istiyorsunuz? Yapmanız gereken nedenlerden bazıları şunlardır:

Hızlı Delta Geri Yükleme (RDR)
Gelişmiş delta algılama teknolojisini kullanarak RDR, tek veya birden çok tam yedeklemeden verileri hızla kurtarabilir. Geri yükleme sürelerini% 90 veya daha fazla keser.

Önceden tanımlanmış yedekleme planı şablonları
Macrium Reflect zamanlama motoru, geleneksel, Artımlı sonsuza kadar şablonlarla önceden yüklenmiştir veya kendi özel planınızı oluşturabilirsiniz.

Sonsuza kadar artımlar
En son artımlı yedeklemelerin tanımlanmış bir sayısını sürekli olarak sürdürmek için etkili bir yöntem. En eski artımlı dosyalar tek bir sentetik deltada birleştirilir.

SSD Döşeme desteği
Bu özellikler, gelişmiş SSD performansı ve uzun ömür sağlayan otomatik SSD optimizasyonu sağlar.

Hızlı Delta Klonu (RDC) Disk klonlama faaliyetlerini% 90 veya daha fazla hızlandırmak için
RDR’ye dayalı teknolojiyi kullanarak klonlama yeteneklerinde daha fazla gelişme.

Yedek zincir korumalı GFS

Geleneksel GFS yedekleme şablonu, aylık, haftalık, günlük aktiviteler ve saklama kuralları ile önceden yapılandırılmıştır. Yedek zincirlerin yönetimini kolaylaştırır. Özel yedekleme planı desteği Yöneticilere, ihtiyaç duydukları koruma düzeyini sağlayan özel yedekleme planları oluşturma esnekliği sağlar.

Bu programı 64 Bit ve 32 Bit sürümlerini yukarıdaki indirme linklerine tıklayarak indirebilirsiniz.

 

İndirTık

Macrium Reflect Free Edition 7.2.4557 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir