Magical Jelly Bean Keyfinder – Windows / MAC Os / Office Key Bulma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Sistem
  • Magical Jelly Bean Keyfinder – Windows / MAC Os / Office Key Bulma Programı

Magical Jelly Bean firmasının bir ürünü olan Keyfinder bazı durumlarda işlerinizi çok kolaylaştırabilir. Özellikle bilgisayarınıza format atmadan önce bu program ile tüm lisans anahtarlarınızı yedeklemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bu program yardımı sayesinde bilgisayarınıza yüklü olan lisanslı yazılımların hepsinin keylerini/şifrelerini görüntüleyebiliyorsunuz ve kaydedebiliyorsunuz.

300’ün üzerinde program desteği olan programın free sürümünden ayrı olarak Recovery Keys versiyonuda bulunmakta bu program ise 8000’in üzerinde program desteklemekte. Keyfinder hakkında bilgi verecek olursak sisteme direk kurulumla çalışıyor şuan için portable versiyonu yasal olarak bulunmuyor. 64 bit ve 32 bit sistemleri destekleyen keyfinder’ın versiyon numarası 2.0.10.12 olarak geçmekte. Windows işletim sistemlerinin tamamını (Windows 10 / 8.1. / 8 / 7 / XP) destekleyen program, office versiyonlarından sadece Office 2010 desteklenmekte. Yani daha üst bir versiyona sahip programınız varsa işinizi görmeyecektir.

Aldığı lisans keylerini TXT ve CSV dosyası halinde dışarı aktarabilen Keyfinder Free ile basit işlerinizi çok rahat görebiliyorsunuz. MAC kullanıcıları içinde DMG uzantısını ekledim aynı şekilde sistemdeki tüm keylerini bu programın ücretsiz versiyonu ile görüntüleyebilirler.

Benim yaptığımda testlerde Office 2010, Adobe Yazılımları, Windows 10 ve İnternet Download Manager programlarının keylerini sorunsuzca sistemden çekti.

Magical Jelly Bean Keyfinder – Windows / MAC Os / Office Key Bulma Programı BENZER İÇERİKLER
Magical Jelly Bean Keyfinder – Windows / MAC Os / Office Key Bulma Programı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir