MAME 0.218 Oyun Emülatörü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MAME 0.218 Oyun Emülatörü

 

MAME PC için binlerce oyun oynamanıza izin veren harika bir ücretsiz emülatördür. Uygulamanın amacı onlarca yıllık yazılım geçmişini korumaktır.

MAME, eskiden jetonlu oyun makinalarında oynadığımız birçok arcade oyunu bilgisayarımızda oynamamızı sağlayan ücretsiz bir oyun emülatör programıdır. Elektronik teknolojisi ilerlemeye devam ettikçe, MAME bu önemli “eski” yazılımın kaybolmasını ve unutulmasını önler. Bu, donanımı ve nasıl çalıştığını belgeleyerek elde edilir. Uygulamanın kaynak kodu bu dokümantasyon işlevi görür. Yazılımın kullanılabilir olması, öncelikle belgelerin doğruluğunu doğrulamaya hizmet eder.. Zamanla, uygulama kardeş projesi MESS’i (Çoklu Emülatör Süper Sistemi) içine aldı, bu yüzden uygulama şimdi ilk olan arcade video oyunlarına ek olarak çok çeşitli (çoğunlukla vintage) bilgisayarları, video oyun konsollarını ve hesap makinelerini belgeliyor odaklanır.

Program, eskiden Multi Arcade Machine Emulator için duran bir kısaltma, arcade makinelerinin, bilgisayarların, konsolların, satranç bilgisayarlarının, hesap makinelerinin ve diğer birçok elektronik eğlence makinesinin iç bileşenlerini öykünerek belgeliyor ve yeniden üretiyordu. Güzel bir yan etki olarak, yazılım, modern bir bilgisayarda, taklit makineler için orijinal olarak geliştirilen bu programları ve oyunları kullanmanıza izin verir.

Bir noktada aslında iki ayrı proje vardı: MAME ve MESS. Program arcade makinelerini, MESS ise her şeyi kapsıyordu. Şimdi tek MAME ile birleştirildiler . Araç çoğunlukla C ++ ‘da bazı temel bileşenlerle programlanır. Uygulama şu anda son 5 yılın 32000’in üzerinde bireysel sistemi taklit edebilir.

 

İndirTık

MAME 0.218 Oyun Emülatörü YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir