ManyCam 6.7.1

ManyCam , aynı anda birden fazla platformda görüntülü sohbetlerinizi geliştirmenize ve şaşırtıcı canlı yayınlar oluşturmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir web kamerası yazılımıdır . Uygulama ile en sevdiğiniz platformlarda profesyonel görünümlü yayınlar oluşturabilir , ekranınızı kaydedebilir, birçok efekt ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

ManyCam , gerçek zamanlı görüntülü sohbet ve yayın deneyiminizi geliştirir ve bilgisayarınızı profesyonel kalitede bir canlı video prodüksiyon stüdyosu ve değiştiricisine dönüştürür. Videolarınıza ve fotoğraflarınıza şaşırtıcı web kamerası efektleri ve grafikleri ekleyin. Harika web kamerası komik filtrelerikamerada daha iyi görünmeni sağla. Yüz tanıma teknolojisini kullanarak çılgın maskeler veya yüz efektleri ekleyin. Kendinize yeni bir web kamerası arka planı verin, böylece bir stüdyo setinde görünüyorsunuz veya yanıyormuş gibi görünmesini sağlayın! PC için ManyCam çevrimdışı yükleyici binlerce efektli büyük bir kütüphaneye sahiptir.
Özellikler ve Önemli Noktalar

Birden Çok Video Kaynağı Kullanın
Program, hızlı bir şekilde 12 video, ses ve görüntü kaynağı arasında geçiş yapmanızı sağlar. Video kaynağınız olarak başka bir kamera, hareketsiz görüntü, fotoğraf görüntüsü, önceden kaydedilmiş bir video veya masaüstünüzü eklemek için kaynak penceredeki açılır menüyü kullanın. Farklı kaynaklar arasında geçişi kesmek veya yavaş yavaş seçmek.

Masaüstünüzde Screencast
Bir screencast, bilgisayar ekranınızda yaptığınız işlemlerin kaydedilmiş bir videosudur. Masaüstünüzün bir videosunu kaydedin ve bilgisayarınıza kaydedin veya uygulamayı kullanırken masaüstünüzü canlı olarak yayınlamaya karar verin. Masaüstünüzdeki videoları kaydetmek için bu aracı YouTube’daki video kaynağınız olarak da kullanabilirsiniz.

YouTube Entegrasyonu
YouTube video kaynağını kullanarak YouTube’dan video akışı yapın ve yayınlayın. Basitçe açılır menüyü kullanın ve açılır menüden ‘YouTube URL’ seçeneğini seçin. Daha sonra, video kaynağı olarak kullanmak istediğiniz videonun URL’sini girebilirsiniz ve otomatik olarak oynatılmaya başlayacaktır.

Birden Çok Kanala Yayın Yapma
Ürün, web kameranızı aynı anda farklı uygulamalarla kullanmanızı sağlar. Arkadaşlarınızla ve ailenizle aynı anda Skype, Google Hangouts ve Yahoo Messenger’da konuşmak için bu uygulamayı kullanın veya aynı anda farklı web sitelerinde canlı yayın yapmak için kullanın.

Fotoğraf içinde fotoğraf
Resim içinde Resim, bir videonun veya video kaynağının tam ekran modunda olduğu ve diğer videolar veya resimlerin bir veya daha küçük pencerede görüntülendiği bir video efektidir. Bu, örneğin, eylemlerinizi daha küçük bir pencerede anlatırken, masaüstünüzü yeniden düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Uygulamanın Resim ve Resim özelliği sayesinde, yayın yaparken veya bir video görüşmesi yaparken videolarınıza dört adede kadar resim ve resim kaynağı ekleyebilirsiniz. Resminizi ve Resminizi sürükleyin, boyutunu ayarlayın veya bölünmüş ekran modunu kullanın.

Yeşil Ekran
Yeşil Ekran veya Chroma tuşu özelliği, gerçek arka planınızı video akışınızdan kaldırmanıza ve herhangi bir yerde görünebilmeniz için bir görüntü, video veya başka bir desteklenen video kaynağına değiştirmenize olanak sağlar. Düz renkli bir arka plan arasında seçim yapın veya seçtiğiniz herhangi bir resmi veya videoyu yükleyin. Video akışınızdan kaldırılmasını istediğiniz rengi seçin, ardından önceden tanımlanmış bir resim seçin, kendi özel arka planınızı yükleyin veya resmi resim modunda kullanarak bir video kaynağı seçin.

Alt
Üçte Bir Alt üçte, ekranın alt üçüncü kısmında bir metin grafik yerleşimidir. Genellikle adınızı veya başlığınızı eklemek için kullanılır, örneğin adınız ve unvanınız, şirketinizin adı, web sitenizin alanı veya vurgulamak istediğiniz diğer bilgiler.

seyyar
Evde ya da hareket halindeyken, sevdiklerinize daha fazla bağlı hissedin ve oldukları gibi harika anları paylaşın. Cep telefonunuzu, uygulamanın Mobil kaynak uygulamasıyla bir video kaynağı olarak kullanın. Hareket halindeyken canlı videoları bilgisayarınızdan uzak tutun ve telefonunuzu kullanarak doğrudan yazılıma aktarın veya telefondayken doğrudan canlı bir kaynak olarak kullanın.

3D Maskeler, Efektler ve Grafikler Ekleme
Yaratıcı olun ve eğlenin! Kendi özel nesnelerinizi, yüz aksesuarlarınızı, arka planlarınızı kullanın veya oluşturun ve bunları video pencerenize ekleyin. Özel efektlerinizi kitaplığa yayınlayabilir veya doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aracın kullanımı kolay efekt oluşturma platformu sayesinde, uygulamanın kitaplığında kendi özel efektlerinizi oluşturabilir ve yayınlayabilir ya da doğrudan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Programın tam çevrimdışı kurulum yükleyicisidir.

Çizim ve Metin
Canlı video yayınınıza çizim yapmak veya metin eklemek için yerleşik resim düzenleme yazılımımızı kullanın. Skype , YouTube veya başka bir video yazılımında videonuzu çizin . Herhangi bir uygulama için programı video kaynağınız olarak ekleyin!

Oynatma Listesi
Oynatma listeleri oluşturun ve bunları canlı akışlı web sitelerinde veya konferans görüşmeleri sırasında yayınlayın. Önceden programlanmış multimedya sunumlarını ayarlayın ve belirlediğiniz hızda oynamalarına izin verin. Uygulamayı, sunumlar veya öğreticiler ayarlarken birden fazla kamera açısı arasında geçiş yapmak üzere ayarlayabilirsiniz, böylece görüntüleyenler yaptığınız her şeyi görebilirler!

RTMP
RTMP özelliği, doğrudan Twitch, USTREAM ve YouTube canlı etkinliklerinde yayın yapmanızı sağlar. Favori akış sitelerinize ve servislerinize hızlıca bağlanın! Tercih ettiğiniz RTMP akışını araç içinde ayarlayın ve nerede ve ne zaman akış yapmak istediğinizde hızlıca geçiş yapın!

IP kamera
Yazılım ile video sisteminizi kolayca kurun ve izleyin. IP kameralarınızı PC’nizde izleyin ve evinize, ofisinize, park alanınıza ya da güvenlik ihtiyacınız olan her yere göz atın. Web kamerası yazılımı MJPG ve H.264 Streams

Motion Detection özelliğini destekler Hareket algılama
için programı kullanın ve hareket algılandığında e-posta ile bilgilendirin. Güvenlik sistemi çözümünüzü geliştirmek için IP kameralarla birlikte kullanabilirsiniz.

Kısayol tuşları
Daha üretken olmak ve daha hızlı çalışmak isteyen profesyoneller için uygulama özelleştirilebilir kısayol tuşları özelliğini yarattı. Kısayol tuşları, araç canlı yayınınızın veya video sohbetinizin arka planında çalışırken bile, farklı özellikleri ve araçları etkinleştirmenizi sağlar. Bu sayede, yazılımın ana ekranına dönmek zorunda kalmadan Many Cam ile profesyonel görünümlü canlı videolar oluşturabilirsiniz.

Araç Çubuğu
Burası, tüm favori özelliklerinin yaşayacağı yer, bu yeni tasarım ile her şey sadece bir tık uzakta olacak. Araçlardan birine tıkladığınızda, hemen yanındaki panel, tüm bu özellik seçenekleri, ayarlar ve araçlarla açılır.

widget’lar
Her biriniz hepiniz her özellik içindeki farklı araçları sevdiğiniz için yeni UI tamamen modüler! Her aracın içindeki “aletler” etrafında hareket edin ve en çok ihtiyacınız olanı en üstte tutun! Ayrıca en çok kullandığınız widget’ları tek bir araçta toplayabilmeniz için favori widget’ları ve bunları favori “aracında” tutabileceksiniz.

Not : Sınırlı özelliklere sahip ücretsiz indirme. Satın almadan önce deneyin!

ManyCam 6.7.1 BENZER İÇERİKLER
ManyCam 6.7.1 YAPILAN YORUMLAR

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
trackback

[…] için Imo Messenger , arkadaşlarınızla sohbet etmenizi, ücretsiz görüntülü görüşme yapmanızı , resim ve fotoğraf alışverişi yapmanızı sağlayan popüler bir […]

trackback

[…] YouCam , web kameranız için eksiksiz bir canlı video stüdyosununişlevselliğini sunar . Yüz güzelleştirici araçları, görüntülü sohbetler ve kayıtlar için 200’ün üzerinde eğlenceli efekt ve tam bir video ekran yakalama aracı içerir. Ayrıca, gözetleme ve yüze giriş gibi kullanımı kolay ve etkili güvenlik araçları sunar. YouCam sanal varlığınızı dönüştürmenize ve her zaman en iyi yüzünüzü öne çıkarmanıza izin verir. Windows için YouCam Offline Installer Kurulumunu indirin. […]