mHotSpot – Laptoptan WiFi İnternet Dağıtma Programı

mHotSpot – Laptoptan WiFi İnternet Dağıtma Programı

Birçok kişi evinde kablolu modem olmasına rağmen kablosuz yapmak isteyebilir işte tam bu noktada eğer evinizde bir laptop/notebook/netbook/dizüstü bilgisayar varsa bunu yapmanız mümkün bu sayede hem kablosuz bir modeminiz olmuş olacak hemde akıllı telefon, tablet gibi cihazlarına wifi vererek internete girmelerini sağlayabileceksiniz.

Programımızın adın mHotspot isminden de anlaşıldığı gibi bir hotspot wifi aracı bu araç sayesinde windows 7 li veya windows 8 li bilgisayarlarınızdan güvenli bir wifi dağıtma ve internet erişim hizmetini tamamen ücretsiz bir şekilde sunabiliyorsunuz. Bu sayede ipad, iphone, akıllı android telefonlara internet dağtımı yapabilirsiniz. Multiplayer ağ oyunlarını, akıllı televizyonlara internet verme gibi işlemlerde de çalışan programımız laptop üzerindeki dahili kablosuz modem haricinden herhangi bir donanıma ihtiyaç duymuyor.

Özelliklerini listeleyecek olursak; 10 farklı aygıta wifi dağıtabilme 500 kb, civarında oldukça düşük program boyutu, hotspot a isim verebilme, 3g wifi veya kablolu ağları paylaşabilme, bağlı aygıtları görebilme, şifre beliryebilme, ağ içerisinde dosya gönderip alabilme.

Video Eğitimini İzleyin:mHotSpot – Laptoptan WiFi İnternet Dağıtma Programı BENZER İÇERİKLER
mHotSpot – Laptoptan WiFi İnternet Dağıtma Programı YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ismail Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
ismail
Ziyaretçi
ismail

program çok iyi kolayca hotspot yapıyor