Mozilla Thunderbird – Outlook Alternatifi Türkçe Mail Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Açık kaynak yazılımları ve hiçbir gelir amacı gütmeden yazılım üreten Mozilla  Vakfı’nın Firefox tarayıcısını eminiz bilmeyen yoktur. Yine Mozilla’nın uzun yıllardan beri geliştirdiği ve halende geliştirmeye devam ettiği Thunderbird mail programı ile artık maillerinizi daha iyi bir şekilde yönetecek kullanabileceksiniz.

Mozilla Thunderbird, Microsoft Office Outlook alternatifi en iyi programlardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Sürekli güncellenen ve yeni özelliklerle donatılan bu mail programı Türkçe dil desteğine sahip nadir bir uygulama. Arayüzü alıştığımız Outlook ile neredeyse aynı yapıya sahip olan Thunderbird’ün özelleştirilebilir yapısı sayesinde daha etkin ibr şekilde kullanabiliyorsunuz. E-Posta depolama konusunda ayrıca ücretsiz olması pek çok kişinin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor. Kurulumu basit olan Thunderbird’e bir mail hesabı eklemekte oldukça kolay siz sadece mail adresinizi yazıyorsunuz Thunderbird sizin yerinize otomatik olarak mail adres sunucularını kendisi bulabiliyor ayrıca portlarıda yine aynı şekilde ayarlayabiliyor. Bu güzel mail programına ayrıca farklı eklentilerde ekleyerek daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin Thunderbird’te bir mail yönlendirmesi yapacaksınız bunun için eklenti bulunuyor veya adres defterinizi daha düzenli bir şekilde tutmak istiyorsunuz yine eklentisi mevcut.

Eklenti sayfasında binlerce farklı teması da bulunan Thunderbird programın, gerçekten kullanış anlamında mükemmel bir iş ortaya çıkartmış. Outlook lisanslarıyla uğraşmak istemeyen, bilgisayarda sadece e-posta kullananlar için veya açık kaynak programlar arayanlar için kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kurulumla alakalı her türlü sorunuzu yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Mozilla Thunderbird – Outlook Alternatifi Türkçe Mail Programı BENZER İÇERİKLER
Mozilla Thunderbird – Outlook Alternatifi Türkçe Mail Programı YAPILAN YORUMLAR