Neutron IP Kamera İzleme Programı – NStation NManager

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Genel
  • Neutron IP Kamera İzleme Programı – NStation NManager

Türkiye’nin en büyük kamera firmaları arasında yer alan Neutron kendi geliştirdiği Türkçe yazılımları ve kaliteli donanımlarının yanı sıra uygun fiyatları ile dikkat çeken bir firma.

Neutron tarafından geliştirilen NManager ve NStation yazılımlarını buradan bulabileceksiniz. NManager yazılımının default kullanıcı adı ve şifresi: K. Adı: admin Şifre: 123456’dır ve bunu giriş yaptıktan sonra değiştirebilirsiniz. IP kamera destekleyen ve ağınızdaki neutron marka ip kameraları da bulan nmanager programı içerisinde pekçok farklı araç var gelin bunlara sıra ile bakalım.

Yayındaki Görünüm:

Bu modül altında yayında ve aktif olan tüm neutron ip kamera modellerini bulabilir ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca ekranı bölme ve kaç kameranın gözükeceğinide bu ekrandan ayarlayıp istediğiniz kişilere canlı izletebilirsiniz. Bu ekranın sol kısmında aktif tüm kameralar listelenmek ve bu sayede dilerseniz sadece belirlediklerinizi görüntüleyebiliyorsunuz.

Playback:

IP kameralarınızın geçmişini izlemek isterseniz playback kısmına tıklayıp dilediğiniz kamerayı sol bölümden seçerek sol alt taraftanda kayıt tarihini seçerek geri sarıma başlayabilirsiniz. Bu ekranda ayrıca kayıt indirme ve zaman çizelgeside bulunmakta.

Diğer modüller çok aitf olmadığından bunları anlatmak istemedik son olarak program yönetim ekranlarına bakalım. Cihaz Yönetimi ekranından ağınızdaki tüm ip kameraları tarayabilirsiniz, bu taramaları dilerseniz otomatik yaptırabilir veya belirlediğiniz ip aralığını yazarak yaptırabilirsiniz. Kayıt Programı ekranında ise hangi tarihlerde kayıt yapılacak bunu ayarlamanız mümkün. Son olarak kullanıcı yönetimi kısmından Neutron NManager programına giriş yapacak kişiler oluşturabilirsiniz ve bunlara yetkilendirme yapabilirsiniz.

Default kullanıcı adı ve şifresi:

K. Adı: admin

Şifre: 123456’dır

Neutron IP Kamera İzleme Programı – NStation NManager BENZER İÇERİKLER
Neutron IP Kamera İzleme Programı – NStation NManager YAPILAN YORUMLAR