PDFMate – PDF’ten Word/TXT/EPUB/Resim/HTML/SWF Dönüştürücü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

PDFMate – PDF den Word/TXT/EPUB/Resim/HTML/SWF Dönüştürücü

PDF dosyalarını farklı uzantılara çevirmek için geliştirilmiş çok farklı programalr yer alıyor. Bunların bazıları ücretli bazıları ise demo yani yarım çevirip devamı için ücret talep ediyor kimileri ise tamamen ücretsiz. AnvSoft firmasının geliştirdiği PDFMate PDF Converter programıda bu ücretsiz uygulamalardan en iyileri arasında yer alıyor. MAC ve Windows versiyonlarını paylaştığımız pdf çeviri programının detaylarına sırası ile bakalım.

Öncelikle program tamamen Türkçe olarak geliştirilmiş ve bu nedenle pdf çevirmek gerçekten çocuk oyuncağı. Profesyonel bir dönüştürücü arayanlar için oldukça kullanışlı olan PDFMate PDF dosyalarını Word dosyasına, TXT’ye, Metin dosyasına, EPUB dosyasına, Resim, HTML ve SWL formatlarına dönüştürebiliyor. Bunların yanı sıra taranan pdf dosyalarını OCR özelliği ile düzenlenebilir hale getirme konusunda da yardımcı olan PDFMate PDF Converter programı kaliteyi koruyarak mükemmel bir dönüşüm sağlamaktadır.

PDFMate PDF Converter Professional Nasıl Kullanılır ve PDF Dönüştürme Nasıl Yapılır

Programın kullanımına göz atacak olursak PDFMate PDF Converter kısayolunu açalım ardından ekranımıza PDF Dosyası Eklemek İçin Sol Üst Köşedeki PDF Ekle Butonuna Tıklayınız yere basarak çevirmek istediğiniz PDF dosyasını seçelim. PDF’i seçtikten sonra karşımıza pdf dosyalarının listelendiği bir ekran gelecek eğer birden fazla dosya seçersek burada hepsi listelenecektir ve toplu olarak pdf çevirme işlemi yapabileceğiz. Programın alt tarafında yer alan Dosya Çıktı Formatı kısmından PDF’i hangi dosyaya çevirmek istiyorsak onu seçelim. Buradaki seçenekler ingilizce olarak belirtilmiş dosya uzantıları. EPUB, TEXT, IMAGE, HTML, SWF, PDF, DOC/DOCX uzantıları bulunuyor. Ardından çevirilerin nereye kaydedileceğinide seçerek Dönüştür butonuna nasarak işlemi tamamlıyoruz.

PDFMate – PDF’ten Word/TXT/EPUB/Resim/HTML/SWF Dönüştürücü BENZER İÇERİKLER
PDFMate – PDF’ten Word/TXT/EPUB/Resim/HTML/SWF Dönüştürücü YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir