Photoshop CC 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Adobe firmasının sanal dünyadaki en çok kullanılan programlarından birisi olan Photoshop, geçmişten günümüze kadar sürekli farklı yeniliklerle bizlerin karşısına çıkıyor. Bu kezde CC 2018 versiyonu ile gelen Photoshop acaba yeni olarak bizlere neler sunuyor hemen göz atalım.

Dijital görüntüleme, efekt ve düzenleme dediğimizde hiç kuşkusuz Photoshop bizlere bunların hepsini en iyi şekilde sunan bir program. Photoshop güncellemeleri öncesinde cs3, cs4, cs5i cs6 şeklinde gelmekteydi fakat artık Adobe, Photoshop CC ile kullanıcılara sürekli güncel bir photoshop sunmakta. Aylık veya yıllık satınalma opsiyonu bulunan Photoshop’un 2018 versiyonunu paylaştığımız link ile kolayca deneme şansı bulabilirsiniz. 3 boyutlu resimlerden 2 boyutlu resimlere çok geniş bir kullanım alanı bulunan Photoshop programı ile aklınızdan geçen herşeyi bilgisayara aktarabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile gelen Photoshop 2018’e eğer alternatif ve ücretsiz bir program arıyorsanız PhotoScape programını deneyebilirsiniz.

Photoshop kurulumuna geçecek olursak öncelikle sitemizden hemen indir linkine tıklayınız. Ardından sizi Adobe Creative Cloud sayfasına yönlendirecek buradan indirilen photoshop_set-up.exe dosyasını çalıştırıp yükleme işlemini başlatınız ilerleme tamamlandığında kurulum sona erecektir.

Photoshop CC 2018 BENZER İÇERİKLER
Photoshop CC 2018 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir