Photoshop CC 2018

Adobe firmasının sanal dünyadaki en çok kullanılan programlarından birisi olan Photoshop, geçmişten günümüze kadar sürekli farklı yeniliklerle bizlerin karşısına çıkıyor. Bu kezde CC 2018 versiyonu ile gelen Photoshop acaba yeni olarak bizlere neler sunuyor hemen göz atalım.

Dijital görüntüleme, efekt ve düzenleme dediğimizde hiç kuşkusuz Photoshop bizlere bunların hepsini en iyi şekilde sunan bir program. Photoshop güncellemeleri öncesinde cs3, cs4, cs5i cs6 şeklinde gelmekteydi fakat artık Adobe, Photoshop CC ile kullanıcılara sürekli güncel bir photoshop sunmakta. Aylık veya yıllık satınalma opsiyonu bulunan Photoshop’un 2018 versiyonunu paylaştığımız link ile kolayca deneme şansı bulabilirsiniz. 3 boyutlu resimlerden 2 boyutlu resimlere çok geniş bir kullanım alanı bulunan Photoshop programı ile aklınızdan geçen herşeyi bilgisayara aktarabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile gelen Photoshop 2018’e eğer alternatif ve ücretsiz bir program arıyorsanız PhotoScape programını deneyebilirsiniz.

Photoshop kurulumuna geçecek olursak öncelikle sitemizden hemen indir linkine tıklayınız. Ardından sizi Adobe Creative Cloud sayfasına yönlendirecek buradan indirilen photoshop_set-up.exe dosyasını çalıştırıp yükleme işlemini başlatınız ilerleme tamamlandığında kurulum sona erecektir.

Photoshop CC 2018 BENZER İÇERİKLER
Photoshop CC 2018 YAPILAN YORUMLAR

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler
Bildir
trackback

[…] Ham görüntüleri içe aktarmanıza ve geliştirmenize olanak sağlayan Adobe Camera Raw , profesyonel fotoğrafçılar için ilk kez 2003’te piyasaya sürüldüğünden beri sahip olması gereken bir araçtır. Adobe Camera Raw’u destekleyen uygulamalar arasında Photoshop, Photoshop Elements, After Effects ve Bridge bulunur. Ek olarak, Adobe Lightroom, Adobe Camera Raw’a güç veren aynı güçlü ham görüntüişleme teknolojisi üzerine kuruludur . Desteklenen kamera modelleri: Canon, Casio, Contax, DxO, Epson, Fujifilm, Hasselblad, Kodak, Konica Minolta, Yaprak, Leica, Mamiya, Nikon, Nokia, Olympus, Panasonic, Pentax, Birinci Aşama, Ricoh, Samsung, Sigma, Sony, Yuneec. Not : Adobe Photoshop gerektirir . […]