PIXresizer – Resim Boyutlandırma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

PIXresizer – Resim Boyutlandırma Programı

Bilgisayarlarımızda barındırmakta olduğumuz resimleri gerek mail ortamında gerekse bir internet sitesinde paylaşmak istediğimizde bazen boyutlarından dolayı sorunlar yaşayabiliyoruz. Bu tip durumlarda resimlerin boyutlarını ve pixel değerlerini küçültme gereği duymaktayız. Resimleri yeniden boyutlandırmaaşamasında aradığınız program PIXresizer – Resim Boyutlandırma programı tam size göre bir programdır.

PIXresizer – Resim Boyutlandırma programı resimlerinizin boyutunu %75 oranına kadar küçültebilmektedir. Bu sayede çok büyük boyutlu resimlerini bile oldukça küçük boyutlara çekebilmeniz mümkün.

PIXresizer – Resim Boyutlandırma programı İngilizce ve bedava resim boyutlandırma programı olarak karşımıza çıkmaktadır. İngilizce bile olsa basit ara yüzü sayesinde kullanımı kolaydır. PIXresizer – Resim Boyutlandırma programı kullanımı izlemeniz gereken yol şu şekildedir. Programı açtıktan sonra sırasıyla yapmanız gerekenler; Load picture menüsünden boyutlandırmak istediğiniz resimleri seçiyorsunuz, Resimleri boyutlandırmak istediğiniz % oranını veya manuel olarak kendiniz belirleyin, istediğiniz formatı JPEG, GIF, BMP, PNG ve TIFF olarak belirleyin ve son olarak save picture ile kayıtlayın.

Yeni resimleriniz hazırlandığında istediğiniz ortamda rahatça kullanın. İndireceğiniz versiyon PIXresizer 2.0.8 versiyonudur.

PIXresizer – Resim Boyutlandırma Programı BENZER İÇERİKLER
PIXresizer – Resim Boyutlandırma Programı YAPILAN YORUMLAR