RaidCall 8.2.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

RaidCall , oyuncuların oyun arkadaşları ya da aynı klanın üyeleriyle gerçek uyuşan ve gecikmeden sohbet edebilmelerine olanak tanıyan herhangi bir oyuncu için şart olan uygulamalardan biridir .

Video oyunları için Skype.

World of Tanks, Call of Duty veya Legends of League gibi çevrimiçi çok oyunculu oyunlar, ortak stratejileri planlayabilmek ve final zaferini garanti etmek için oyuncular arasında sürekli ve kesintisiz bir iletişim kurmayı gerektirir . Ve Windows için RaidCall’ın girdiği yer.

Online oyunlarda RaidCall nasıl kullanılır

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, ana arayüzden farklı video oyunlarında uzmanlaşmış odaları ziyaret edebilir , ilginizi çekebilecek gruplara, arama kutusunu kullanarak veya web sitemizi oluşturabiliriz. kendi.

Bunun için sadece grubumuzun oynayacağı oyunu seçmeli, uygun bir isim ve grubun hedefini seçmeliyiz. Sadece oyun arkadaşlarımızın katılmasını beklememiz gerekecek.

World of Warplanes, Minecraft, WoW … seçtiğiniz oyunu.

Bu yeterli değilse, grubumuzu yapılandırabiliriz, yalnızca istediğimiz oyuncuların katılmaya ve kara listeler oluşturabilmelerine izin vermek için şifreler ekleyerek etrafta kimsenin ilgisini çekmemesini sağlayabilirsiniz.

RaidCall’ın puan sistemi

RaidCall ayrıca oldukça sosyal bir yapıya sahiptir ve kullanıcıları uygulamanın puan sistemini kullanarak aralarında rekabet edebilir ve kullanıcı seviyelerini yükseltmelerini sağlar.

RaidCall’ın sosyal piramidinin tepesine tırmanın.

Çevrimiçi olarak harcadıkları her saat için, her oyuncu bir puan alır (günde en fazla 24) ve her seviyenin 34748 puan ile gerekli olan 1. seviyeden 0 puanla 45. seviyeye kadar kendi puan eşiği vardır. Herkes daha yüksek bir seviyeye sahip olmakla övünmeye çalışıyor .

RaidCall vs Skype

Sonuncusunu okuduktan sonra , internet dünyasında çok daha genişletilmiş bir program olan PC’de Skype yüklü ise neden RaidCall’a ihtiyacı olduğunu sorabilir .

Başlangıç ​​olarak, çevrimiçi video oyunlarında uzmanlaşmış bir programı kullanmak ve genel bir VoIP uygulaması kullanmak, özellikle RaidCall’ın ses kalitesi neredeyse rakipsiz ise , her zaman harika bir fikirdir .

İkincisi , bir milisaniyenin bir oyunu kazanma ya da kaybetme arasındaki farkı işaretleyebildiği oyun dünyasında önemli olan gecikme süresinin çok düşük olması. Sonuncusuna, düşük kaynak tüketimini ve ipek gibi düzgün çalışmasını sağlamak için gereken düşük bant genişliğini eklemek zorundayız.

Gerçekten düşük kaynak tüketimi.

Ayrıca, aynı zamanda daha çok yönlüdür çünkü iki modla birlikte gelir . Programı, telsiz gibi, iletmek için bir ses düğmesine basmamız gereken Zello gibi veya serbest bırakma modunda veya mikrofonu açık bırakıp ses alabilmemiz için kullanabiliriz. her an.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, birçok klanın üyelerinden, bu programın kurulmasını Vent, Mumble veya TeamSpeak gibi diğer benzer uygulamalar pahasına talep etmeleri kimseyi şaşırtmamalıdır .

Önemli NotlarRaidCall Türkçe kullanmak için herhangi bir yama indirmenize gerek yoktur. Ayarlar kısmında Languages bölümünden Türkçe seçeneğini aktifleştirmeniz yeterlidir.
RaidCall 8.2.0 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir