Sapp WordPress APK / Uygulama İndirme Teması Türkçe + Teknoloji Haberleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...

Günümüzde neredeyse web sitelerinin çoğunluğunda özellikle Webmaster kitlesi WordPress alt yapısı kullanmakta ve gerçekten bu sistem ile mükemmel siteler yapmak mümkün. Sizlerle paylaştığımız Türkçe dil destekli Sapp isimli temada bunlardan birisi. Saygılı Software firması tarafından geliştirilen sapp teması aslında ücretli satışa sunacakları bir temaymış fakat sonrasında ücretsiz dağıtmaya karar vermişler.

Temanın özelliklerini anlatacak olursak oldukça kaliteli görsel tasarıma sahip aynı zamanda açık kaynak kodlu ve hiçbir fonksiyonunda şifre bulunmuyor. Günümüzde popüler olan mobil cihazları için uygulama apk / ios tabanlı yazılım paylaşım sitesi yapacak kişiler eğer tema arıyorsa tercih edebilirler. Bunun yanı sıra APK indirme sitelerinin en büyük ihtiyacı temaya indirme linki ekleyebilmek bu temanın kendi içerisindeki şablonları ile bunu yapmak mümkün. Yani bir program sitesine girdiğinizde hemen indir butonuna bastığınızdaki gibi uygulamaları indirtebiliyorsunuz veya farklı bir sayfaya yönlendirebiliyorsunuz. Tüm bu özelliklerde başka eğer mobil uygulamalar veya teknoloji üzerine bir haber bilgi veya ipucu sitesi açacaksanız yine bu tema tam sizlik.

Temada anasayfası üzerinde slider var bunu WordPress admin panelindeki tema yönetim panelinden kapatıp açabiliyorsunuz. Manşet alanına öne çıkarılmış resimlerden resim eklebiliyorsunuz. Program sayfasına apk veya program eklerken sizlere daha önce sunduğumuz sam wordpress program indirme teması özelliklerinde olduğu gibi lisans, boyut, geliştirici, hangi cihazla uyumlu (windows – ios – macbook – apk – android vb.), dil ve indirme linki adında özel alanlarla kullanışlı bir site yapabilirsiniz.

Temanın en beğendiğim tarafı ise responsive tasarıma sahip olması gerçekten ücretsiz temalarda bulması imkansız olan bir özellik ve çok iyi çalışıyor. Mobil site açacaklar içinde oldukça kullanışlı ve Google gözünde seo dostu olabilirsiniz.

Sapp WordPress APK / Uygulama İndirme Teması Türkçe + Teknoloji Haberleri YAPILAN YORUMLAR
  • admin
    12 ay önce

    nasıl kurulur bu