Seo Teknikleri E-Kitap / E-Book (125 Sayfa Türkçe) – Seo Şefi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 4,67 üzerinden 5)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Seo Teknikleri E-Kitap / E-Book (125 Sayfa Türkçe) – Seo Şefi

SEO ve SEM anlamında sektöre pek çok farklı araç ve yayın katan Seo Şefi, 21.08.2017 tarihinden yeni e-kitabını ücretsiz ve Türkçe olarak yayınladı. Kapaklar dahil 125 sayfadan oluşan bu seo kitabı ile artık sizde kendi seo stratejinizi geliştirebilecek ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekebileceksiniz.

Kitap normalde JPG formatında sayfa sayfa olarak dağıtılmış fakat sizlerin daha iyi bir şekilde okuması için tüm resim dosyalarını birleştirerek PDF kitap haline çevirdik. Şef’in Kaleminden Özel Seo Teknikleri olarak adlandırılan seo kitabında içerik olarak neler var bunlara bakalım. Seo’ya giriş bölümünden başlayan e-kitapta seo terimleri, domain ve hosting’in seoya etkileri, site içi seo nedir nasıl yapılır, site dışı seo nedir nasıl yapılır, ücretsiz ve ücretli seo araçları, Google Webmaster araçları ve Seo Şefi’nin en etkili 15 tekniğine yer verilmiş.

Kitapta başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar pek çok farklı konuya değinilmiş. 125 sayfalık bir seo kitabı yazmanın ne kadar zor bir iş olduğunu düşünerek eğer seo anlamında web sitenize farklılık katmak istiyorsanız okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Yazar: Müslüm ASLANTÜRK

Seo Teknikleri E-Kitap / E-Book (125 Sayfa Türkçe) – Seo Şefi YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir