Smart Defrag – Disk Birleştirme ve Disk Performansı Artırma Yazılımı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Smart Defrag – Disk Birleştirme ve Disk Performansı Artırma Yazılımı

 

IObit Smart Defrag ücretsiz bir sabit disk birleştirme yazılımıdır. Oyunlar ve yüklü uygulamaları birleştirmek için de kullanılabilen bir araç olan Smart Defragı kullanarak diskinizin performansını artırabilirsiniz.
Birleştirme işlemine başlamadan önce, sabit diskinize dağılmış dosya sayısını değerlendirmenize olanak sağlayan bir analiz yapmanız gerekir. Birleştirme, bir bilgisayar diskindeki dosyaları düzenleme işlemidir. Sistem performansını korumak ve artırmak için bu birleştirici aracı periyodik olarak kullanmanız önerilir. Doğru şekilde gerçekleştirilen işlem, yalnızca sistem ve disk performansının artmasına neden olmakla kalmaz, aynı zamanda sabit disk aşınmasını azaltmaya yardımcı olur ve sistem hataları riskini en aza indirir.

Smart Defrag , maksimum sabit sürücü performansı için tasarlanmış ÜCRETSİZ, hafif ve kararlı bir disk birleştirme aracıdır . IObit en son disk birleştirme motoru ve “Boot Time Disk Birleştirme” teknolojisine dayanan Smart Defrag , yalnızca herhangi bir tipik disk birleştirici gibi birleştirme yapmakla kalmaz, aynı zamanda dosyalarınızı frekans kullanmaya dayalı olarak akıllıca düzenler ve böylece daha hızlı veri erişimi için disk hızını artırır.

Eşsiz Deep Analyze teknolojisi ile, birleştirmeden önce önemsiz dosyaları sizin için daha fazla disk alanı kazanmak için akıllıca temizler. Windows 8 / 8.1 / 10 Metro Uygulamalarını tam olarak destekleyen ilk Disk Birleştiricisi olan Arka Planda hızlı, otomatik ve sessiz bir şekilde çalışır ve büyük sabit sürücüler için uygun bir disk birleştiricidir.

Özellikler ve Önemli Noktalar

En Yüksek Dosya Erişim Hızı

Disk parçalanması genellikle yavaş ve kararsız bilgisayar performansının ana nedenidir. Smart Defrag, sabit diskinizi daha hızlı veri erişimi ve olağanüstü disk performansı için hızlandırmak amacıyla,  boş alanları ve büyük dosyaları birleştirirken aynı zamanda çok parçacıklı birleştirme kullanarak sabit disklere ve SSD’ye etkin birleştirme teknolojisi sunar. Ardından, oyun başlatma hızını maximuma çıkarabilir ve dosyaları yarıya kadar kopyalayabilirsiniz, vb.

Daha Hızlı PC Başlangıcı

Sistem diskindeki belirli önyükleme dosyalarını Windows çalışırken güvenli bir şekilde taşınmasına izin verilmez.Bu da daha yavaş bir sistem başlangıcına neden olur. Aracın “The Boot-time Defrag “ özelliği bu işi kolayca sizin için yapar, HDD’deki dosyaları güvenle birleştirmenize yardımcı olur. Ayrıca, IObit’e özgü bir özellik kullanarak, sistem yükseltme sırasında belirtilen dosyaları birleştirmeyi özelleştirmenize olanak tanır. Bundan sonra PC’nizde daha istikrarlı bir şekilde daha hızlı bir PC başlangıç ve en yüksek çalışma hızının keyfini çıkarabilirsiniz.

Güvenli ve Otomatik Disk Birleştir

Masaüstü için Smart Defrag, diğer araçlarda olduğu gibi yalnızca disk birleştirme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sık kullanmaya dayalı olarak dosyalarınızı akıllıca düzenleyerek en iyi duruma getirir. IObit en yeni disk birleştirme motoruyla, dosyalarınızı Windows kullanmak kadar güvenli. Ve sadece yüklemeniz ve unutmanız gerekir. Veri kaybı olmadan sizin için otomatik olarak çalışacaktır.

Daha Hızlı PC ve Daha Hızlı Erişim Hızı

Disk parçalanması, yavaş bilgisayarın temel nedenidir. Gelişmiş çoklu iş parçacığı birleştirme motoru ve gelişmiş birleştirme hızı sayesinde, daha hızlı veri erişimi ve olağanüstü disk performansı sunar.

Daha çabuk Sistem Açılış Zamanı

Bilgisayarınızın hafızası doldukça, bilgisayarınızı başlatmak daha uzun sürer ve daha yavaş çalışmaya başlar. Uygulamanın kolayca bu sorunu gidermeye yardımcı olur. “The Boot-time Defrag “ özelliği ile sistem çalışırken taşınamayan HDD’deki dosyaları daha hızlı başlatmak için hızlı bir şekilde birleştirilebilirsiniz.

Gelişmiş Oyun Performansı

Kimse oyunların uzun sürede yüklenmesini istemez. SmartDefrag’da Oyun Optimize Etme özelliği ile, ultra hızda oyun deneyiminizi optimize etmek için yapmanız gereken tek şey, birleştirmek istediğiniz oyunu seçmektir.

Akıllı Birleştirmede Yeni ve Önemli Değişiklikler:

Birleştirme Motoru

Yeni Birleştirme Motoru, ultra hızlı, sağlam ve verimli birleştirme için çoklu okuma özelliğini destekler.

Büyük Dosya Birleştir

Disk okuma / yazma hızını hızlandırmak ve disk dayanıklılığını artırmak için büyük dosyaları birleştirin.

Disk Sağlığı

Disk durumunu gerçek zamanlı olarak izleyin: Sıcaklık, Kullanım, Kendi kendini izleyen analiz raporu, vb.

Akıllı Birleştirme / Optimize Etme

Farklı disklerde en yüksek performansa ulaşmak için en uygun birleştirme / optimize etme yöntemini akıllıca uygulayın.

Smart Defrag hem HDD sabit diskleri hem de SSD’yi (Katı Hal Sürücüsü) destekler.

İndirTık

Smart Defrag – Disk Birleştirme ve Disk Performansı Artırma Yazılımı YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir