Splash 2.7.0

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Splash ile (Serbest Lite versiyonu) High Definition film, video kamera klipleri ve dijital televizyon (DVB-T) izle. En iyi video kalitesinin ve benzersiz kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarın . Splash , kompakt, şık, kullanıcı dostu ve inanılmaz derecede hızlıdır (muhtemelen HD video dosyasının oynatılması ve oynatılması için en hızlı oynatıcıdır ). En iyi video kalitesinin ve benzersiz kullanıcı deneyiminin tadını çıkarın ! Şimdiye kadar gördüğüm en pürüzsüz Video Oynatıcı . En son Picture2 teknolojisi ile High Definition kaliteyi yeniden keşfedin!

Özellikler ve Öne Çıkanlar

HD için tasarlandı ve optimize edildi!
Tüm High Definition MPEG-2 ve AVC / H.264 kamera kliplerinizi ve filmlerinizi inanılmaz hızlı, pürüzsüz ve sorunsuz olarak oynatın. Ek kodeklere ihtiyacınız yok. İndirin, kurun, izleyin. Uygulamayı ve High Definition video oynatmayı başlatmak yaklaşık bir saniye sürer! Lite sürümü sınırlı işlevsellik sunar, sınırsız deneyim için Splash PRO veya PRO EX’i deneyin.

Picture² – sadece çarpıcı video kalitesi! 
Gelişmiş görüntü işleme motoru, çarpıcı video kalitesi sunar. Daha önce hiç olmadığı gibi standart ve yüksek tanımlı videoları izleyin, yumuşak hareketlerin, net ayrıntıların ve canlı renklerin tadını çıkarın. Lite sürümü sınırlı işlevsellik sağlar, sınırsız deneyim için PRO sürümünü veya PRO EX sürümünü deneyin.

HD video kameranız için en iyi çözüm oynatma klipleridir!
PRO sürümü ve son teknoloji Picture² teknolojisi ile High Definition kaliteyi yeniden keşfedin! Motion² teknolojisi ile kliplerinizi daha önce hiç olmadığı gibi pürüzsüz izleyin. Lite sürümü sınırlı işlevsellik sunar, tam AVCHD ™ format desteği Splash PRO ve PRO EX’te mevcuttur.

Yeniden Keşfedin Dijital Televizyon
İzleme, zevkle yüksek kaliteli DVB-T televizyonu izleyin, zaman kaydırın ve kaydedin. Kolay gezinme ve hızlı kanal kaydırma. Yüksek kaliteli ve güç tasarrufu sağlayan görüntü işleme sonrası teknolojisine sahip standart televizyonu yeniden keşfedin. Bu özellikler PRO nad PRO EX versiyonunda mevcut değildir. Lite sürüm işlevselliği sınırlıdır, Splash TV’de tam işlevsellik sağlanacaktır.

Ultra duyarlı, şık ve yenilikçi Kullanıcı Arabirimi
Splash kompakt, şık, kullanıcı dostu ve inanılmaz derecede hızlı! Yazılım, video dosyalarının oynatılması için en iyi kullanıcı deneyimini sağlar. Uygun biçimde çoklu ortamdan keyif alınması için tasarlanmıştır. Lite sürümü sınırlı işlevsellik sağlar, sınırsız deneyim için PRO sürümünü ve PRO EX’i deneyin.

EcoMode – Enerjiden tasarruf edin! 
EcoMode’un akıllı güç yönetimi, mobil bilgisayarınızın güç tüketimini azaltmak için tasarlanmıştır. Dizüstü bilgisayarlarda / netbook pillerde% 40 daha uzun video oynatmanın keyfini çıkarın. EcoMode ile pil gücü tüketiminizi, aşınma seviyenizi ve daha fazlasını izleyebilirsiniz. Lite sürümü sınırlı işlevsellik sağlar, sınırsız deneyim için PRO sürümünü veya PRO EX sürümünü deneyin.

Mirillis Codec’lerine sahip
Çok çekirdekli işlemciniz ve grafik kartı donanım hızlandırma (GPU) için tasarlanmış ultra hızlı ses ve video kod çözücüleri. Optimize edilmiş düşük güç tüketimi teknolojilerini seçin, mobil PC pillerinizi, paradan ve çevreden tasarruf edin. Şimdi en kaliteli videoları oynatmak için ek kodeklere ihtiyacınız yok! Lite sürümü sınırlı işlevsellik sağlar, sınırsız deneyim için PRO sürümünü veya PRO EX’i deneyin.

Not : 30 günlük deneme sürümü (bundan sonra bir özellik sınırlı sürüme geri döner).

Splash 2.7.0 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir