Ücretsiz WordPress Program İndirme Sitesi Teması: Sam Download

  • Ana Sayfa
  • Scriptler
  • Ücretsiz WordPress Program İndirme Sitesi Teması: Sam Download

Bildiğiniz üzere WordPress ile neredeyse yapılması imkansız olan site kalmadı. Bir blog yazılımının bu denli büyümesinin en büyük nedeni her türlü sisteme kolayca entegre edilebilmesi. Sizlerle paylaştığımız Sam Download temasıda bunların en büyük örneklerinden birtanesi olacak.

Türkçe olarak AnanThemes firması tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan bu tema ile program indirme sitesi kuracaklar mükemmel bir site ortaya koyabilirler. İnternet Explorer 8 – 9 – 10 ile uyumlu olan Sam Download ayrıca Safari, Chrome, Firefox ve Opera kullananlarda da hiç sorunsuz çalışmakta. En son 2014 yılında güncellenmesine rağmen tema kontrol panelinden kullanım klavuzuna kadar oldukça geniş düşünülmüş bir download teması.

Sam Download Kurulum:

Program sitesi kurma fikri size kolay gelebilir fakat bu işte gerçekten büyük emekler istemektedir. Program indirme temasını indirdikten sonra içerisinde hem eklentiler hemde temanın kendi dosyaları bulunmakta bunları gerekli klasörlere atınız plugins klasörünün içindekileri FTP üzerinden wp-content/plugins klasörüne sam-download-tr klasörüde temamızın ana dosyaları olduğundan wp-content/themes klasörüne atmamız gerekli sonrasında admin panelinden aktif edebilirsiniz. Kurulumla ilgili olarak indireceğiz zip dosyasında menü oluşturma ve görsel bazı öneriler bulabileceksiniz.

Son olarak yine indirdiğiniz zip dosyasında download.php dosyası var bunu WordPress’i kurduğunuz ana dizine yüklemelisiniz. (cpanel kullanıyorsanız: public_html ana klasörüne atınız). download.php dosyası sayesinde kullanıcı programı indir dediğinde 2/3 saniyelik bekleme ve indirme ekranına atacaktır eğer yüklemezseniz indirme işlemi başlamayacaktır.

 

Ücretsiz WordPress Program İndirme Sitesi Teması: Sam Download YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir