UDE – Uyap Döküman Editörü v4.2.2 – UYAP Vatandaş Portal da Açılmayan Dosyaları Açan Program

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

UDE – Uyap Döküman Editörü

 

 

UYAP Vatandaş Portal’da açamadığınız .udf uzantılı dosyaları UDE Uyap Döküman Editörü ile açabilir ve düzenleyebilirsiniz.

 

Adı üstünde bir döküman editörü olan UDE Uyap döküman Editörü, microsoft office programlarından Word gibi kelime işlemci yazı düzenleme programıdır.  Eğer açtığınız bir hukuk davanız ya da hakkınızda açılan bir ceza davanız, idare davalarınız, icra dosyalarınız, icra hukuk, icra ceza, ceza dava dosyalarınız… kısacası bir Mahkeme dosyanız varsa bunların takibi için çoğumuz Adliyelerde kullanılan UYAP sisteminin vatandaşların kullanımına entegre edildiği VATANDAŞ PORTAL ‘ı kullanıyoruz.

.udf Dosyaları Nasıl Açılır?

“https://vatandas.uyap.gov.tr/main/vatandas/giris.jsp” bu linkten ulaşılan vatandaş portal da bazen bazı belgeleri açmakta zorlanabiliyoruz. Özellikle boyutu büyük olan dosyaları vatandaş portal bizi indirmeye yönlendiriyor. Fakat indirdiğimiz bu dosyaların çoğu .udf formatında olduğu için office ve benzeri programlarda açılmıyor. Nedeni ise bu dosyaların UYAP’ta oluşturulmuş olmasıdır. Uyap Döküman Editörünü şimdi indirdiğinizde bütün .udf uzantılı dosyaları açabileceksiniz. Ayrıca avukatların da UYAP Avukat Portal‘ı çok yoğun bir şekilde kullanması yazılan dilekçelerin, oluşturulan dökümanların çoğu .udf formatında oluyor. UDE ile avukatlarınızdan dijital ortamda aldığınız dilekçeleri dökümanları da artık açabileceksiniz. 

UYAP döküman editörü ile sadece UYAP portallarından alınan belgeleri okumakla kalmaz ayrıca düzenleyebilirsiniz de. Yani UYAP Döküman Editörünü office programlarınız gibi kullanabilirsiniz. Bütün yazma, düzenleme ve yazı işlemleri UDE Uyap Döküman Editörü ile yapabilirsiniz. Kullanışlı bir yazı programı olan UDE ile yazı yazmanız ve yazı düzenleme işlemleriniz çok daha kolay.

Uyap döküman editörünü hemen indir butonundan indirerek .udf uzantılı dosyaları açabilir ve dosyalarınızda düzenleme yapabilirsiniz. Uyap Döküman Editörünü Windows bilgisayarınızda, Maclerinizde ve android telefonunuzda yukarıdaki linklerine göre indirip kullanabilirsiniz.

 

İndirTık

UDE – Uyap Döküman Editörü v4.2.2 – UYAP Vatandaş Portal da Açılmayan Dosyaları Açan Program BENZER İÇERİKLER
UDE – Uyap Döküman Editörü v4.2.2 – UYAP Vatandaş Portal da Açılmayan Dosyaları Açan Program YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir