Virtual DJ 2020 Build 5451

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Virtual DJ 2020 Build 5451

 

Sürekli güncellenen sürümleriyle Atomix Productions’ın Virtual DJ 2020 Build 5451 son sürümü klasik iki katlı konsoldan atımları karıştırıp karıştırmakla kalmaz, aynı zamanda ses ve video kaydederek diskleri yaktığından ve hatta bir radyo sunucusu kullanarak çevrimiçi yayınladığından, sisteminiz için ses merkezi işlevi görür. İstemci sınırlı bir sunucu olarak kendi PC’nizdir. Bir hayatta kalan, Virtual DJ, on yıldan fazla bir süredir milyonlarca kullanıcıya müzik yapıyor. En son sürüm yeni denetleyiciler ve Windows 8 çoklu dokunma yüzeyleriyle tam uyumluluk sağlar. Ve hala ücretsiz.

Benzer araçlar gibi, Virtual DJ de fonksiyonel pro ve stil ipuçlarını geleneksel yanlısı DJ konsolundan alıyor; yan yana, çift kontrol setleri ile çevrili, yan yana, döner biçimli kazı kazan pedlerinden. Dış görünümünü Config’den değiştirebilirsiniz. Üst kenardaki düğme Virtual DJ arayüzünün alt yarısı en çok ihtiyacınız olan özellikler için sekmeli: Tarayıcı, Örnekleyici, Efektler ve Kayıt; her biri ana özelliklere erişen bir alt menüye sahiptir. Örneğin, Kayıt altında, Ses Kaydet, CD Yaz, Yayınla ve Video Kaydet yapabilirsiniz. Sampler’da, büyük, görmesi kolay sürgülerin ve Oynat ve Geri Al düğmelerinin bulunduğu 12 parça bulunurken, Efektler sekmesi hem Ses hem de Video Efektlerinin yanı sıra Video Geçişlerini sunar. Sol kenar çubuğunda, müzik odaklı, özel bir ağaç manzarasının demirlediği tarayıcı ile başladık. Bazı MP3’leri sağ ve sol desteğin içinde. Sanal DJ, her şarkının spektral enerjisini her güvertede küçük bir grafikte ve örneklenen seçimleri gösteren en büyük grafikte gösterdi. Sanal DJ  yazılımı Virtual DJ, seçimimizi otomatik olarak ana spektral görünüme ekledi (bu, tutulabilir, sürüklenip değiştirilebilir) ve not defterine yerleştirdi. Harika bir dokunuş: Virtual DJ, plakanın kenarındaki örneklenmiş izleri aydınlatır ve hizalar, sanki vinil plaklardaki oluklarmış gibi.

Virtual DJ , DJ’lerin pikaplarını ve CD çalarlarını değiştirmek ve vinil ve CD yerine dijital müzik kullanmak için kullandıkları bir indirme yazılımıdır . DJ’ler tarafından kullanılan CD çalarların normal bir Hi-Fi CD çalardan daha fazla seçeneğe sahip olması gibi , DJ Virtual da iTunes gibi basit bir medya çalardan daha fazla seçeneğe sahiptir. Aynı anda iki veya daha fazla şarkıyı çalarak , şarkılarınızı “karıştırmanıza” , tempolarını eşleşecek, döngüler vb. Ayrıca şarkılarınızı çizmenize, ipuçlarını ayarlamanıza ve geri çağırmanıza ve DJ’lerin karıştırmayı bulabilmesi için beklediğiniz diğer tüm normal özellikleri kullanmanıza olanak tanır.

Ve eğer bir parçayı kaçırıyorsanız, VirtualDJ bunu İnternet üzerinde otomatik olarak bulacak ve doğrudan yayınlayacaktır. Sanal DJ’in her gün dünyadaki diğer Virtual DJ yazılımı kullanıcılarından aldığı milyonlarca otomatik raporun kullanılmasıyla, diğer DJ’lerin az önce çaldıklarından sonra iyi gitmeyi düşündükleri şarkılar hakkında anlamlı tavsiyeler verecek.

DJ Sanal çevrimdışı yükleyici, bilgisayarınızı bir projektöre veya kulübün ekranlarına bağlarsanız, yalnızca ses parçaları değil, video veya karaoke de oynatabilir.

Geleneksel flanger, yankı, vb, beatgrid, dilimleyici, loop-roll gibi daha modern “beat-beat” etkilerine kadar uzanan bir dizi etkiyle geliyor. Ve videoları karıştırırsanız, oynatılacak çok sayıda video efekti ve geçiş bulacaksınız. Yerleşik örnekleyici, karışımlarınızı geniş bir damla ve ilmek aralığıyla renklendirmenize izin verir, ya da örnekleyiciyi bir sıralayıcı gibi kullanarak anında remixler oluşturarak yaratıcılık yapabilir ve canlı performans ve üretimi birleştirebilirsiniz.

DJ aracı, piyasada bulunan DJ kontrol cihazlarının çoğu ile tak-çalıştır uyumludur. Sadece seninkileri bağla ve gitmeye hazır ol. VirtualDJ, herhangi bir işlevi tam olarak istediğiniz gibi kolayca ayarlamanıza izin veren güçlü bir “VDJScript” diline sahiptir. Arayüz için aynı. Değiştirmek istiyorsanız, VDJ web sitesi varsayılan olanı değiştirmek için yüzlerce kullanıcı tarafından oluşturulmuş ara birime ev sahipliği yapar veya kendinizinkini kolayca oluşturabilirsiniz.

Bu Ücretsiz DJ Yazılımı , yatak odası DJ’lerinden uluslararası süper starlara kadar her gün milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Kulüplerde ve büyük stadyumlarda, düğünlerde, özel partilerde canlı oynamak ya da sadece evde eğitim almak için kullanılır. Canlı kullanıma ek olarak, uygulama aynı zamanda mixtapes, podcast kaydetmek veya İnternet radyolarına yayın yapmak için de kullanılabilir .

 

WİNDOWS MP3 VE SES YAZILIMLARI DJ YAZILIMI VİRTUAL DJ 2020 ÜCRETSİZ ŞİMDİ İNDİRİN GÜVENLİ İNDİRİN

VİRTUALDJ 2020’NİN TEMEL DETAYLARI

Pikaplarınızı ve CD çalarlarınızı değiştirerek dijital müzik veya videoyu karıştırın
En son 10/28/19 tarihinde güncellenmiştir
Son 6 ay içinde 5 güncelleme yapıldı.
Mevcut sürüm VirusTotal’da 0 işarete sahip badge_icon
Mac’te de mevcut

YAYINCININ AÇIKLAMASI

Atomix Yapımlarından:
VirtualDJ, DJ’lerin pikaplarını ve CD çalarlarını değiştirmek ve vinil ve CD yerine dijital müzik kullanmak için kullandıkları bir yazılımdır.

Aynı anda iki veya daha fazla şarkıyı çalarak, şarkılarınızı “karıştırmanıza”, tempolarını eşleşecek, döngüler vb. Efektler uygulayacak ve bir taraftan diğerine çapraz geçiş yapacak şekilde nispi hızlarını ayarlayabilmenizi sağlar. Ayrıca şarkılarınızı çizmenize, ipuçlarını ayarlamanıza ve geri çağırmanıza ve DJ’lerin karıştırmayı bulabilmesi için beklediğiniz diğer tüm normal özellikleri kullanmanıza olanak tanır.

Popüler şarkıları bulmak için filtre kullanarak veya önceki çalma listelerinize erişerek uyumlu bpm veya anahtar bulmanızı sağlayacak şekilde, koleksiyonlarınızı düzenlemenizi ve kolayca DJ dostu bir şekilde gruplandırmanızı sağlar. Ve eğer bir parçayı kaçırıyorsanız, VirtualDJ bunu İnternet üzerinde otomatik olarak bulacak ve doğrudan yayınlayacaktır (* ek bir abonelik gerektirir). Ayrıca, dünyadaki diğer VirtualDJ kullanıcılarından her gün aldığımız milyonlarca otomatik raporu kullanarak, diğer DJ’lerin az önce çaldıklarından sonra iyi gitmeyi düşündükleri şarkılar hakkında anlamlı tavsiyeler verecek.

Bilgisayarınızı bir projektöre veya kulübün ekranlarına bağlarsanız, VirtualDJ yalnızca ses parçalarını değil aynı zamanda video veya karaoke de oynatabilir.

Geleneksel flanger, eko, vb, beatgrid, dilimleyici, loop-roll gibi daha modern “beat-beat” etkilerine kadar çeşitli efektlerle geliyor. Ve videoları karıştırırsanız, oynatılacak çok sayıda video efekti ve geçiş bulacaksınız. Yerleşik örnekleyici, karışımlarınızı geniş bir damla ve ilmek aralığıyla renklendirmenize izin verir, ya da örnekleyiciyi bir sıralayıcı gibi kullanarak anında remixler oluşturarak yaratıcılık yapabilir ve canlı performans ve üretimi birleştirebilirsiniz.

VirtualDJ, piyasada bulunan DJ kontrol cihazlarının çoğu ile tak-çalıştır uyumludur. Varsayılan davranışlardan herhangi birini değiştirmek isterseniz, VirtualDJ güçlü bir “VDJScript” diline sahiptir, bu da herhangi bir işlevi tam olarak beğeninize kolayca ayarlamanıza izin verir. Arayüz için aynı. Bunu değiştirmek isterseniz, web sitemiz varsayılan olanı değiştirmek için yüzlerce kullanıcı arayüzünü barındırıyor veya kolayca kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

VirtualDJ, yatak odası DJ’lerinden uluslararası süper starlara kadar her gün milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Kulüplerde ve büyük stadyumlarda, düğünlerde, özel partilerde canlı oynamak ya da sadece evde eğitim almak için kullanılır. Canlı olarak kullanılmaya ek olarak, VirtualDJ mixtapes, podcast kaydetmek veya İnternet radyolarına yayın yapmak için de kullanılabilir.

Not: Sadece kişisel kullanım içindir. USB DJ kumandası veya DJ mikser gibi gelişmiş özellikler mevcut değildir. Yeni kontrolörler bir lisans gerektirir.

 

İndirTık

Virtual DJ 2020 Build 5451 YAPILAN YORUMLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir